Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Xindl X hip hop-folk / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Nejlepší kuchař (Praxe relativity) 44 845 ×
  • Poslední večeře (Praxe relativity) 33 329 ×
  • Chemie (Praxe relativity) 55 058 ×
  • Láska v housce feat. OLGA LOUNOVÁ (Praxe relativity) 64 186 ×
  • Dysgrafik(Praxe relativity) 92 049 ×
  • Anděl (Návod ke čtení manuálu) 227 516 ×
  • Styky (Návod ke čtení manuálu) 150 756 ×
  • Cool v plotě (Návod ke čtení manuálu) 159 956 ×
  • Mimo mísu (Vy nám taky, šéfe! OST) 128 468 ×

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

martas77

Málem bych zapomněla kvůli čemu jsem sem vlezla původně...díky moc za vydání xpívánek, přiznávám, že jsem si je původně stáhla, ale pak mě dostihlo svědomí a já si je objednala, protože já první jsem tady ječela, jak jsou ty písničky sprzněné...a kdo jiný by si to měl koupit, že? :-) Takže ještě jednou dík a těším se naživo - doufám, že šlachy už fungují, jak mají...

martas77

To Jarmo: Drahý příteli :-) v první řadě nechápu lidi, kteří chodí čistě z principu chodit prudit na profily lidí, kteří je nezajímají - nechápu, ale samozřejmě akceptuji..co se Tvého názoru týče, tak jsem se opravdu od srdce zasmála - každý máme jiný hudební vkus a názory na text ,ale vykřikovat, že jsme banda, kterou zajímá jednoduchá muzika u pár piv a přitom mít na profilu jedinou fotku, jak do sebe leju pivo a v playlistu píseň - přiznávám, že jsem ji vydržela poslouchat celou minutu - a její refrén je - ooo my se máme - opakováno několikrát, tak to promiň...ale nezbývá než doufat, že pověst republiky v zahraničí zachráníš ty...už se těším, až ti budu tleskat při předávání MTV či čeho...zřejmě jsem opravdu praštěná, protože poslouchám až na vyjímky opravdu jen českou muziku - mňágu, jananas,nohavicu a ano evidentně i xindla a pravda je, že pivo mám taky ráda..no a co???Tebe k témuž nikdo nenutí, tak ooo měj a zase nám něco hezkého napiš :-))))

Jarmo Helminen

2.část Textařsky totálně nezvládnuté, absolutní znásilnění češtiny (což bych spíš čekal od nějakého rumunského národního písničkáře, který se rozhodne vydat album v česku- a mně to xinndlovo frázování zní jako bujurešťský dialekt) a hudebně odfláknuté melodie, protože ty pasáže, kde furt zpívá ve dvou tónech a jde mu jen o jakýsi vtip textu, tak pardon, ale ten úspěch, o kterém mluvíš je spíš u mně jedna velká ostuda. Jak napsal tady jeden kolega, v zahraničí by byli ušetřeni té celkové tragédie: aspoń nerozumí těm textům, ale možná by na MTV vyhlásili omylem cenu pro Nejpodivnější hudební pokus v rumunském jazyce:))))

Jarmo Helminen

Ale tady, přátelé, nemluví závist:) já můžu závidět třeba kapele Muse, U2, Pearl jam, Faithless, Korn a podobně. Ze mně spíš mluví lítost. Víte, proč nemá naše republika světovou hvězdu? protože se naše kapely nechtějí chovat a hlavně tvořit světově. Sází na , bohužel, širokou základnu publika, které vyznává týpky jako Vypsaná Fixa, Kabát, Horkýže Slíže a podobně.....prostě co nejjednodušší zábava u deseti piv. Muzika na kolotoče. Mně osobně nevadí, že tady ty kapely jsou a dělají to, co dělají. mně vadí, že to dělají proto, že je tohle jediné v ČR uživí. proto se pozastavuji nad nejoblíbenějším profilem na bandzone:)) no, prostě tohle beru buď jako černý humor a nebo zoufalost. jenomže o černý humor tady zjevně nejde, tak je to ona zoufalost. Závidět opravdu není v čem. To je úroveń špiček české scény. Ale pokud se mám pozastavit přímo nad tvorbou Xindla X, tak můj osobní názor je ten, co jsem popsal dole.

Tonys

Jarmo Helminen:
Ale no tak, nepřeháněj já tam nějak z tebe cítím závist (když už jsme u těch typicky českých vlastností).
Doporučuju se nad to povznést (ale to "rádoby" muzikologové moc neumějí) a z chutí a mírnou porcí skepticizmu tobě vlastního, si xindlovu muziku a texty poslechnout znovu.
A tím nemyslím jen rádiově znechucené hity, ale i ostatní tvorbu.

..Peace TONY.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 1820222529344150617592113136160182201216227234239243246248 249 250 251