Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Wu Wei hardcore / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Meanwhile.....

Asi se tak říkate co může dělat kapela, která přišla o zkušebnu a tudíž nemůže hrát. Kapela v takto kritické situaci se kolikrát uchyluje až k zoufalým činům a my nejsme vyjímkou. Dlouhé nudné hodiny bez možnosti hraní se podepsali na soudnosti nás všech a proto jsme z nudy nafotili pro jeden nejmneovaný celosvětový módní oběžník serii fotografií. Jednu fotografii nám šéfredakteur povolil k umístění na náš web a vy jí můžete spatřit v sekci fotogalerie. Stáli jsme před rozhodnutím, jestli nemáme místo dobývání pódií začít dobývat mola módního světa, ale zaplať pánbůh se nám podařilo sehnat zkušebnu a veškeré nesmyslné úvahy zmizeli. Takže se zase v brzké době hodláme vrátit na podia a plně se věnovat  hudbě, akorát Radim musel odvolat focení pro časopisy Playboy a Dům a zahrada :o))))

V současné době čekáme na potvrzení účasti na Happy Festu v Hradci Králové, tak se tam snad uvidíme.

za Wu Wei: Jarda


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

CoreDesign


Bez profilu

Čau,
máme zajímavé nabídky pro kapely.
Navrhujeme loga, plakáty, potisk na trička a různé grafické zpracování.
Podrobnější informace a dotazy na mailu: CoreDesign@seznam.cz

Shockwave

Caute Wu wei, nechceme spamovat, obesilame jen spriznene kapely. Na nasem profilu najdete nove album Play2Win, je tam cele k poslechu i stazeni. Mejte se, Shockwave.

Zobrazit všechny názory »