Woslom - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Woslom thrash / São Paulo

„Kapelu v ČR+SK zastupuje www.metalsvet.cz“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • 01. Time to Rise 162 ×
  • 02. Soulless 86 ×
  • 03. Power & Misery 54 ×
  • 04. The Deep Null 37 ×
  • 05. Mortal Effect 31 ×
  • 06. Despise Your Pain 21 ×
  • 07. Downdall 18 ×
  • 08. Checkmate 19 ×
  • 09. Beyond Inferno 18 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Sestava:

Silvano Aguilera (zpěv+kytara)

Rafael Iak (kytara)

Francisco Stanich Jr. (basa)

Fernando Oster (bicí)

Bio a historie

Woslom pochází z Brazílie ze Sao Paolo. V listopadu 2010 vydali své první album s názvem Time To Rise, jenž získalo vynikající recenze od specializovaných médií. Kromě jiných úspěchů byla kapela i mezi Best Of 2010 webu Whiplash.net a Novometal.com, stejně jako v rádiích Metal Militia a Roadie Crew Magazine.

V roce 2011 se jejich klipy hrály v několika TV a WEB stanicích. Vystupuje převážně v Brazílii. V roce 2011 odehráli přes 40 velkých koncertů a byl s nimi zveřejněn rozhovor v Crew Roadie (nejdůležitější metalový časopis v Brazílii).

Kapela dostala ocenění za kvalitní videoklipy ke skladbám Time To Rise a Mortal Effect z roku 2011. Tyto dvě videa byly součástí limitované edice DVD vydané v roce 2011.

Partnerem je i BlankTV pro videoklipy v americkém kanálu a DMR (Digital Media Records) k distribuci albumu mimo Brazílii (v USA a Evropě), fyzicky i prostřednictvím on-line kanálů, jako je iTunes, Amazon a podobně.

Pro rok 2012 si dala skupina WOSLOM cíl podepsat smlouvu s různými národními a nadnárodními společnostmi, které by distribuovaly jejich nové album plánované na rok 2013. Chtějí uspořádat evropské turné a možná i turné po USA.

V roce 2013 se dočkají čeští a slovenští fanoušci živých koncertů díky podpoře www.metalsvet.cz, neboť právě evropské turné pro ně zajišťujeme a konkrétně v ČR a SK budou v rozmezí 19.-28.7.2013!