Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Whispervoid metalcore / Opava

„Skončili“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

easter report

Easter core je za náma. Koncert byl úžasný, všechny kapely byly skvělé, a všechny jsme si je užili maximálně. Atmosféra v jamu byla neuvěřitelná. Je skvělé když se kapely podporují navzájem. Děkujeme tedy všem, co došli, a kapelám, které výborně zahráli.

Teď bude půl kapely maturovat, ale po matuře se objevíme v Šumperku, Uničově, Olomouci a Brně. Poté bude další Opava core, tentokrát  však v MC13!

 

 


Velikonoční jádro:D

Ano je to tak! Opava core vol2! Stavte se ať je to ještě větší nářez než freezing core:) tentokrát plně v metalcorové výzbroji!


Update

Zdravíme vás všechny, že prý jsem zase nic dlouho nenapsal, tak se to teď budu snažit napravit.

Freezing Core se povedl! mám z toho neskutečnou radost já i celá kapela. I přes trable se zvukařem (který vůbec nepřišel) se naše první pořádaná akce povedla. A proto, jsem již zmaluvil další dva termíny v Opavě, v dubnu a pak někdy v červnu. Na Freezing Core došlo dost lidí, za což jim patří naše neskutečné diky. Všechny kapely dojely a skvěle zahrály.

 

Live

Jelikož se nám blíží  maturita, máme docela svázané ruce. Zkoušíme v nové zkušebně, snad i konečně zase napíšeme něco nového a pak si uděláme pár zastávek po naší republice. V květnu koncertit nebudeme, jak se nám to povede teď, ještě uvidíme. Děkujeme všem za všechno. Mějte se!