Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Whispervoid metalcore / Opava

„Skončili“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

FIRST BLOOD!

Zdravíme vás všechny, metaloví nadšenci! V pondělí se objevíme v Jamu po boku americké hardcorové pecky first blood, což je vedlejší projekt čelnů kapely TERROR!  Koncert si určitě nenechte ujít, do naší děravé Opavy nezavítá jen tak někdo! A to chlapi jedou až z Ameriky. Začínáme již v 19:00, tak doražte dřív ať stihnete vše v plné parádě.

 


Update

Hell-o! Především chceme poděkovat všem, kteří došli na Burning Night v Uničově a zapařili. Skvělá atmosféra a kapelky! Ozzy si dokonce zahrál jeden song s Innervate, se kterýma se ještě uvidíme v Brně. Zkrátka vydařená akce.

Máme prázdniny, pracujem, šetříme peníze a v srpnu se bude nahrávat! Je to tak, objevíme se na kompilaci 3F-records s novinkou Among the Lines of Beauty. Během prázdnin budou vznikat nové songy, které budeme prezentovat na akcích po prázdninách, které časem doplníme. Mějte se!

 


Burning night v Uničově

 

Oh sakra, dlouho jsem tu nic nepsal! Takže jak to s náma vypadá? Polovina naší kapely úspěšně odmaturovala a my se opět vrháme poctivě zkoušet. Byli jsme nuceni zrušit jeden koncert v Šumperku z organizačních důvodů, ale nebojte, koncertů přibyde. Teď budou prázdniny a my budem pilovat nové vály a pokud nám štěestí a peněženka popřeje, nahrajeme o prázdninách 2 z brusu nové vály jakožto naše promo 2010. Na desku to zatím nevypadá. Jsme chudí studenti. Ale kdo si počká ten se dočká ;-)