IAN - O kapele | Bandzone.cz

IAN acoustic / Brno

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

18. listopadu 2013
Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • SHE
  VOYAGE
 • Know Your Name
  VOYAGE
 • It's Time
  VOYAGE
 • Mom 'n' Dad
  VOYAGE
 • Right Lane
  VOYAGE

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

IAN - We're back! WE ARE IAN
Akustický energický projekt vycházející ze směsice songwriting, rock'n'rollu a moderního písničkářství prošel od roku 2013 už nemalou cestu. Po vítězství v YOUTUBE fest v roce 2013 zvládli IAN vydat velmi kladně přijatou desku VOYAGE, tři roky po sobě hrát téměř 100 koncertů, s Digital fever /HEY GIRL/ se jim podařilo nahrát jednu z nejhranějších písní v českém éteru za roky 2015/2016. Kromě cest i po zahraničí (festival RENNES /FR/, SZIGET /HU/) a rotací (ne)přeberným množstvím medií si IAN dvě sezóny vyzkoušeli i baletní prkna se souborem Národního Baletu Brno, kdy doprovázeli baletní představení live a vyprodali dokonce dvě "derniery". Kapela se v roce 2017 věnovala soukromým projektům a v jako první singl z nové "éry" vydala téměř potichu singl /COMA/ a připravuje se na vydání další desky.
Původně akustické duo se po sérii koncertů s doprovodnou kapelou rozrostlo o další členy už zřejmě na stálo:-)

Bio a historie

musicserver.cz (IAN + Millow Lucerna Music Bar)

"Diváci byli nejdříve na rozpacích, ale hned po první skladbě si předkapelu začali užívat, stejně jako si dvojice užívala vystoupení. Kombinace akustické kytary a violoncella musela dostat každého."


Závěr festivalu Rock for People!!!2013  Děkujeme!


JamRock 2013 (elektropiknik.cz)
"Z českých určitě stojí za zmínku talentovaní IAN-letošní vítězové Českého You Tube Festu, a i když jsou jen dva, jistě o nich ještě mnoho uslyšíme."

Rock for People  2013 (musicserver.cz)
"Hned následující duo IAN ale dokázalo strčit do kapsy vše dosud viděné. Vítězové Českého YouTube festu na stejnojmenném pódiu sice vystupovali jen s kytarou a basou (violoncella pozn. kapely :-) ),ale dokázali je skloubit tak harmonicky, že by se i žánrově blízké kapely musely uctivě uklonit. Nádherné pohlazení po duši."