We All Gonna Die - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

We All Gonna Die death-metalcore / Litoměřice

„∔ SUMMER SEASON 2018 ∔“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Wielder Of Chaos - Singl 2014 1 770 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Unleash Carnage Upon Thy Nemesis - Singl 2014 1 523 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Moments Of Separation - EP (WCTP) 2012 2 802 ×
  • Zombies Eat My Brain - EP (WCTP) 2012 1 839 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Growl, Scream
Nástrojové obsazení: Growl, Scream
Nástrojové obsazení: Baskytara, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Kytara, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

 

Kapela WE ALL GONNA DIE vzniká v létě roku 2008, v sestavě Váňa - voc, Jirka - Guitar, Pepa - Guitar a Vlasta - Keys. Kapela se snaží najít někde mezi metalcorem a screamem, ale opravdu jen snaží :))

V zimě téhož roku si nacházíme zkušebnu (abychom už nemuseli fidlat po různých bytech) a začíná scháňka po zbylých členech tedy po bicích a base.

Hledání se ukazuje jako nelehký úkol, ale po několika pokusech nakonec do našich řad vstoupí ostřílený dědeček Pepído, který drtil pět strun ve spřízněných ANIME TORMENT a několik dní na to příchází do našich řad mladý a nadaný bubeník Márty, což znamená že kapela je konečně kompletní.

Na konci roku 2009 se klávesák Vlasta rozhodne kapelu opustit a zbytek se rozhodne pokračovat nadále bez kláves.

Velmi důležitý datum pro W.A.G.D. je pak 24.4.2010 kdy jsme poprvé vlezly na podiová prkna. Kolegové na first show nám byli kamarádi Bleeding Entrails a metalcorová mrda z  Žatce Beautiful Cafilery. Dodnes všichni na ten večer rádi vpomínáme.

Ovšem nic neni růžový na pořád a tak se pár týdnů po prvním koncertě rozhodne bubeník Márty z kapely odejít.

Záchrana přichází asi o tři týdny později. Je jí mladý a velice talentovaný bubeník Michal, který už tou dobou několik let řeže do škopků v litoměřické, spřízněné bandě IGNORANCE.

S Michalem přichází do bandy i něco novýho (rychlost, údernost) jenž jsou příčinou přechodu k jinýmu stylu hraní a přechodu hudby spíše do vod Deathcoru, Metalcoru občas okořeněných Post-hardcorem.

Kapela složí několik nových skladeb a rychle se vrátí zpět k živým vystoupením během kterých se jí podaří sdílet podium i s některýmý kapelamy ze zahraničí - MY AUTUMN (RUS), NOVEL OF SIN (IT), DROWN MY DAY (POL), ARCADIA (IT), MADCULT (SK), UNRESTRAINED (USA), PAURA (BR), RIVER CARD (GB), SEEDS OF BLOOD (AU), INARCADIA (AU), ALL FACE DOWN (AU), CONSTELATION (DE) a MASTIC SCUM (AU)

Ke konci léta 2011 přichází poslední změna v sestavě, ovšem ne jak je tomu zvykem že by někdo kapelu opustil ale naopak jsou W.A.G.D. opět po letech v šesti. Rozhodnou se totož přijmout zpěváka Andrease, který rychle do zbytku bandy zapadne a odehraje s ní několik koncertů na kterých jsou fanoušci masakrováni  dvěma zpěvy vpředu což dělá kapelu zas o něco barvitější.

Na jaře roku 2012 kapela odjíždí do jižních čech do studia Hellsound kde nahrává své první EP pojmenované WORDS CARRYING THE PLAGUE. Nahrávka obsahuje pět skaladeb a vychází 19.10.2012

Přesuneme se o několik let dopředu a to konkrétně do roku 2016. Po velkém množství odehraných koncertů se kapela rozhodne opět udělat zářez do své hystorie a pod taktovkou Tondy Seabeast Smrčky (rise of suria, corona lanthern) nahrají své debutové album RUIN. To je pokřtěno 13.5.2016.

Všem  zúčastněným děkujeme za podporu a projevenou soustrast a věřte,

 

 

 

Bio a historie

 

Váňa - Vocals

 

Andreas - Vocals

 

Pepa - Guitar

 

Jirka - Guitar, Back Vocals

 

Pepido - Bass, Back Vocals

 

Michal - Drums