Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Wake Snakes rock-crossover / Vyškov

„Cvičíme, skládáme :)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

1 2 3 4 5 68101316202428313335 36 37 38 39

Mediální stars

Upraveno:

Co čert nechtěl, dostali jsme se do dalšího článku :)

Wake Snakes v novinách!


Co přinese 2015?

Jako správní hadi začínáme vyvíjet aktivitu teprve až jsou venku už trochu rozumější teploty a dá se s úspěchem vyhřívat na kamenech, nebo v našem případě vlastně kdekoli. A tak jsme na začátku března udělali jeden rozhovor pro Deník a před začátkem dubna ještě svolali taky první jarní koncert. Sice s náma měli původně vystoupit brazilští borci Green Express, ale protože nejen v Rusku, ale i v jižní Americe řádí měnová krize, budou si muset posluchači nakonec vystačit jen s českýma kapelama - kromě nás zahrají ještě Real Eyes a Safe Escape, takže to bude docela slušná grungeová jízda.

V dubnu jsme jenom s těžkým srdcem odmítli hraní na vyškovském majálesu, a to kvůli pracovním povinnostem našeho nejmenovaného bubeníka, kterého za to ale samozřejmě nebudeme pranýřovat. Možná. Ale v červenci se chystáme zpátky na pódia v rámci bučovické Rockové školy a co potom, to je ještě daleko... :-)


Koncertní pauza

Letošní rok je v mnoha ohledech šťastný i smutný zároveň. Zahráli jsme několik koncertů, které jsme si my i publikum velice užili, konečně zveřejnili 2 nové písničky z posledního nahrávání z loňska, ale zároveň se smiřujeme s tím, že končí vyškovský klub B-29 (tzn. doma už nemáme kde hrát, kromě venkovních akcí), že žádný z nás už není student (ještě pár let a Honza bude atestovaný urolog) a že náš zpěvák Peťa vyrazil za prací do Anglie, kde setrvá minimálně do poloviny příštího roku.

Nicméně i přesto, že jsme v ČR zůstali "jen" tři a každý pracujeme někde úplně jinde, zkoušet a skládat nepřestáváme - jenom s těmi koncerty už to do konce roku nebude slavné, protože žádné další nebudou. Ale příští rok si zase zahrajem! :)

V.S. za W.S.


1 2 3 4 5 68101316202428313335 36 37 38 39