Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Vypuštěné Koupaliště rock / Sezemice

„Nový singl "Devatenáct" brzy vypuštěn!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Baskytara

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Obsazení:

Tomáš Procházka - Zpěv, kytara 

Lukáš Houdek -  Zpěv, kytara

Vítek Holub - Basová kytara

Roman Staněk - Bicí  

_________________________________________________________________________

Odkazy:

Spotify

Facebook:

Instagram: 

_________________________________________________________________________

Kontakt:

vypustene.koupaliste@email.cz 

tel: +420 731 941 499   

Bio a historie

Rock, pop, punk a mladí blázni na pódiu. Tak to je přesně ten recept, kterým by Vypuštěné Koupaliště rádo nalákalo řady fanoušků. Melodické, svižné a chytlavé písně doplněné texty o slečnách, mejdanech a životě jsou přesně to, čím kapela na koncertech baví své publikum.  

Od svého vzniku v roce 2010, stihla tříčlenná banda ze Sezemic u Pardubic vydat dvě studiová alba, natočit několik singlů s videoklipy a přibrat čtvrtého člena. Klasické rockové trio Tom - kytara, zpěv, Víťas – basa a Vašek – bicí, doplnil v roce 2015 kytarista a zpěvák Lukáš.
Oficiální vznik názvu kapely přišel někdy v roce 2009. Nicméně ustálená forma, styl a členové spolu hrají od přesného data, a to 12. 12. 2010, kdy proběhl první společný koncert.
Trvalo to ani ne rok, kdy vyšla první placka s názvem Hra bez pravidel (1. 10. 2011) a na křtu se podíleli např. pardubičtí punkeři Volant. V létě 2013 vyšel singl s názvem „Bylo to fajn/zlý“, který byl jedním ze tří natočených singlů tohoto roku. Vznik nejaktuálnější desky, ke které byl natočen pilotní klip se stejným názvem jako album, a to Navždy sví, je datován na 30. 4. 2015, kdy byla deska i pokřtěna na sezemických čarodějnicích a zúčastnilo se ho přes tisíc lidí.
Mezi největší úspěchy kapely patří asi třetí místo na celostátní soutěži kapel Live XT3 v Praze, účast na hradeckém Majálesu 2013 a support kapel Zoči Voči nebo ZakázanÝ ovoce na několika zastávkách jejich turné po ČR. Hlavně rok 2015 je brán jako jeden z velkých milníků kapely, protože kromě vydání alba přišel do kapely i Lukáš Houdek, kytarista a zpěvák, který s sebou přinesl spoustu nových možností a nápadů.
Další milník je určitě rok 2018, který byl pro Vypuštěné Koupaliště vcelku složitý, protože se na jaře 2018 rozhodl opustit kapelu její zakládající člen a bubeník Vašek Novotný. Kapela, ale rychle našla náhradu, kterou se stal Roman Staněk a přes léto se dala do kupy, aby mohla opět vyrazit na pódia. V současnosti kapela objíždí nejrůznější akce a stále se věnuje tvoření nových písní.