Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Výkvet Poézie Nadšenca big-beat-funk / Senica

„16. 1. 2019 - Brno - Music Lab - čekuj facebook“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Niněra
Nástrojové obsazení: Šalmaj

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

 VÝKVET POÉZIE NADŠENCA tvorí trojica muzikantov zoskupených okolo gitaristu, textára a speváka Jurkazvierky. Kapela sa žánrovo pohybuje v oblasti funky, popu, rocku a jej tvorba je postavená na chytľavých groovujúcich pesničkách, ktoré sa snažia glosovať peripetie každodenného života. Autor textov a hudby Jurkozvierky čerpá svoje inšpirácie v rozmanitých harmóniách, rytmickú sekciu predstavujú bubeník Kengi, ktorý rád fušuje do oblasti fusion a basgitarista Andrej, ktorý sa nebráni žiadnemu experimentu. Každopádne, treba prísť na koncert! :)