Vychcaný knedlíky! - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Vychcaný knedlíky! rock'n'roll / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Rap

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

hrajeme rockandroll. lidi říkaj, že punk, ale lžou. čestně. v názvu opravdu máme VYKŘIČNÍK. hrajeme rychle a prostě. rychleji a sprostě. už od roku 2004. nedávno (2015) nás opustila zakládající členka Olinka VK 3 kvůli malému Rychlomilovi Tůmovi. na její místo nastoupil Hate VK 140. přijedeme kamkoliv za dobrou atmosférou.

Máme 2 demáče (SEREME NA VÁS ´06, SUROVEC A DVĚ BLONDÝNY ´10) a jeden dost nevydařenej živák (ROCK´N´ROLLOVEJ VÝKAL ŽIVĚ  Z OJAIE ´07). Dále CD vydané HardBones Production (BALADA O NEŠŤASTNÉM CHLAPCI ´13),CD (MÁME TO POD KONTROLOU ´15) vydané samonákladem, tzv. DYI (tím opravdovým). V roce 2016 jsme nahráli virtuální album BUZNY. nevydané na žádném nosiči.

v podstatě jsme k doptání u stánku punkového distributora kvalitní muziky Véva records. nebo u Karlose, mentora kvalitních zážitků nejen v Modré Vopici, nebo u Dekina Špekina VK 194, kvalitně dohozeného do pozice manažera.

dál už by se dalo říct jen že Herák VK 122 je arogantní idiot, Jirka VK 61 je namyšlená hvězdička, Hate VK 140 je nový hater a Všivák VK 592? to je kapitola sama o sobě.

Hate VK 140 bohužel podlehl štvavé kampani rodinných pout a proto s námi dál od roku 2017 pokračuje Hladký Delf  VK 237, který je chytrý, krásný a inteligentní. proto se k nám tolik hodí. 

takže enjoy it volové!

FREE HATE

Bio a historie

řev -  Michal Herák - VK 122

kytara - Allahu akbar Jirka - VK 61

basa - Hladký Delv  - VK 237

bubny - Milan Všivák - VK 592

manažer - Dekin Špekin - VK 194 (731 758 518)

 

od roku 2004 nesnášíme úplně všechno kromě kvalitní muziky!

www.vychcanyknedliky.wz.cz