Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Vrtule rock / Ostrava

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Bio a historie

Nebudeme li tápat v pravěku,kdy jejich nástroje byly používány spíš k zastrašování divé zvěře či použity jako účinná zbraň jenž měla svým zvukem ochromit nepřítele, přeskočíme li takzvané sociální období, které mělo za následek příchody, návštěvy a odchody různých osob, dostaneme se na místo, ve kterém vytrvalá kytara v tandemovém spojení s kytarou basovou ,(alias folkové duo), k sobě přibírá druhou kytaru díky niž vzniká trio, které se vrhá do usilovného hledání další persony jenž by trio proměnila v kvartet.

Je to Leden 2008 který příchodem tamtamového člena dává za vznik formaci jménem De la Rock, která se poprvé, ale taky naposled, předvede v červenci na hudebním Festivalu pro celou rodinu ve Valašské Bystřici. Po zmiňovaném koncertě nastává v kapele menší útlum což má za následek odchod bubeníka a pár měsíců na to i druhého kytaristy.De la Rock umírá, ale jen proto, aby dal prostor nově vznikající VRTULI.

Jaro roku 2009 je právě tím obdobím, ve kterém  si při pivní relaxaci ve sluneční ozdravovně již jednou zmiňovaný tandem Daniel M. a Tomáš T. vymýšlí VRTULI. Čtyři lopatky o dvou neznámých .Dvou neznámých, které by měli zaručit správnou funkčnost zatím nerotujících VRTULE. A tak přichází na řadu opětovné hledání tamtamového člena jenž by spolu s členem dechovým napomohli „folkovému duu" rozvířit prach kancelářských prostor sběrného dvora.

Fanoušci: 6

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
3 814
Poslechnuto skladeb
426
Profil registrován
29.3.2009