V plus V - Novinky | Bandzone.cz

V plus V alternative-pop / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Šílené pocity
    Nezařazeno

Píseň Karneval je smutnou baladou, ale upřímnou

(Upraveno: )

Tahle písnička vznikla jako posmutnělá melodie. Člověk někdy bývá smutný, aby pak mohl být o to veselejší. Slova se vršila postupně. Větvili jsme myšlenky a verše přibývaly, jeden po druhém, trvalo to několik dní. Prostor pro vlastní imaginaci je neomezený, hlavně se nenechat svázat úvahovými konvencemi. A konečně se dočkala flétna, jak sopránová, tak altová.

Youtube Video 3BnCGEHhOKUYoutube Video 3BnCGEHhOKU

Videoklip Šílené pocity je tady!

Videoklip Šílené pocity je na světě. Melodie vznikla už kdysi dávno, ještě v Plzni, když jsem si doma pískal při jedné básni Pabla Nerudy. Chytlo mě to a napsal jsem si k melodii nesmyslná slova. Ta jsem pak upravoval, až loni v zimě vznikl popěvěk "dne blbec".

Klip vznikal nahodile. Točili jsme ho ve studiu, při tenisu, doma, v Barceloně. Prostě na mnoha místech. Něco je z mobilu, něco z malé kamerky. Neměli jsme žádný fixní scénář. Video mělo odrážet "šílené pocity" každého z nás, radost ze života, naštvanost, životní skepsi i optimismus. Pokud v něm chcete hledat skryté významy, třeba je tam najdete, ale neprozradíme, zda jste hledali správně.

http://www.youtube.com/watch?v=FhyHR1tUZAs

Podobné kapely

K vypsání podobných kapel nemá kapela dost fanoušků.

Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.