Vonkendy - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Vonkendy electronica-dance music / Ostrava

„mc supa“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • MYSTERY ( Dimension army ) 68 ×
  • STEPER SCREAM ( Halucinogene ) 34 ×
  • STAGNATION ( Dimension army ) 25 ×
  • HALUCINOGENE ( Halucinogene ) 31 ×
  • BRAINSTORM ( Dimesion army ) 18 ×
  • STORMWORLD ( Halucinogene ) 36 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

 

Prozatím armáda o síle jediného muže ..... snad se časem povede najít schopné lidi a vytvořit kvalitní crew system.


Bio a historie

32 let , bydliště - Ostravsko , znamení - vodnář

VonKendy je nickname člověka,který se hudbou a jejím vývojem zabývá již více jak 25 let.

Začalo to hrou na klavír v tehdejší Lidové škole umění v Ostravě pod vedením geniální kantorky p.Melkusové,která dokázala vést jeho kroky k pochopení hudby více jak deset let.Ovšem jak to tak bývá s příchodem pubescentního období,nastala změna a klavír musel ustoupit tvrdému rocku a hevy metalu a to ve znamení skupin jako Metallica,Iron Maiden,Scorpions apd.

Největším tahounem k dnešnímu vývoji hudby,byl nástup devadesátých let a s tímto éra tanečních skupin stylu 2Unlimited,Ice Mc,Brooklyn bounce,Technotronic atd.Již v té době tyto kapely používali styl hudby,který předurčil vývoj dnešních tanečních stylů.Šlo zejména o drumové sekvence a to někdy i o rychlosti 160 bpm.To bylo právě to to mu učarovalo a začal uvažovat o tom,že by mohl začít produkovat svou vlastní hudbu.Vzhledem k tomu,že práce s Pc mu nikdy nedělala problémy,nebylo zábran k dalšímu postupu na pomyslné příčce žebříku vedoucího k cíli.

Začátky byly jako vždy krušné,jeho beaty a loopy nezněli pořád tak jak by chtěl a tak neustálým zlepšováním a učením se na chybách druhých a hlavně svých vlastních,docházelo k pomalému zlepšování stylu.Všechna snaha vyvrcholila v roce 2006 vydáním Demo Cd pod názvem Rubicon.Toto demo sice bylo ještě ve znamení rychlého dance stylu,ale drumová složka kompilace naznačovala další vývoj v jeho posunu na další pomyslné příčce žebříku.

Dalším velkým počinem byla kompilace Simbiont,jenž obsahovala 15 Dnb a Techno tracků + oficiální vlastnoručně vytvořený cover .......... ovšem jak to tak bývá,před oficiálním předáním k finální fázi výroby originálních cd,došlo k totálnímu zničení hardisku,kde byla uložená jediná kopie a tak žel bohu bylo vše ztraceno a vniveč přišli hodiny mixování a tvrdé práce.

Hned po tomto totálním pádu,začal vyvíjet další kompilaci pod názvem Halucinogene,která je nyní připravena na finální vývoj.Tracky z tohoto projektu jsou vystaveny v sekci media tady serveru  na Banzone.cz