Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Volant punk-power / Pardubice

„Nový parádní klip od Tomáše Pavlíčka“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

 • Všechno je na H.....O! - kompilace "(s)HITS" 17 844 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Budoucnost už tu byla - Nechci toho moc 3 365 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Budoucnost už tu byla - Jen láhev rumu přijde vhod 3 808 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Budoucnost už tu byla - BONUS - Zdražili máslo, jitrnice 2 947 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Budoucnost už tu byla - BONUS - Co bude s náma 2 521 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Ve voze Volkswagen, za volantem vyhulen 34 941 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Už se mi protiví - Ne 5tku Ne (2015) 10 985 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Už je pozdě brečet 15 469 ×
 • Lorenova - Tribute to Fixa (2015) 6 529 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Až vypiju toho tolik - kompilace "(s)HITS" 19 179 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Když už nezahynu ve FRANCOUZSKÝCH válkách 4 897 ×
 • Paramo semtín pervitín 26 736 ×
 • Čarodějka 29 477 ×
 • Jednou jsme tady, páchnoucí davy 25 558 ×
 • Fuck the Law - kompilace "(s)HITS" 14 331 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Napsala mi Madonna 27 389 ×
 • Sváťa Šváb je anarchista 10 221 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Septik - kompilace "(s)HITS" 8 988 ×
 • Sněženky a bledule 24 415 ×
 • Balada o ruských vlaštovkách 21 058 ×
 • Vole, všechno je stejný 7 509 ×
 • Punks not dead! - Ne 5tku Ne (2015) 7 345 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Vrzly dveře - Otřesná balada - nikdy nehraná 5 627 ×

Novinky

Změna u strojů

Upraveno:

Vážení přátelé, pankáčové! Avizovali jsme změnu. Změnu u strojů. 
Po 11 letech náš kamarád, bicí automat, Karel Pavelka řekl: „Kluci jako vole, mám vás rád, ale odejdu na vysokou. Do lesa na vysokou!“ Ano, Karel se po dlouhodobém zvažování rozhodnul zkusit se věnovat své velké vášni. Myslivosti, lesům, lovu a grindcoru. Karel má i svou vlastní skupinu, Levák Bob se jmenuje. A vlastně se do toho nikdy nemohl pořádně obout. „Ale kluci jako vole nebojte, nenechám vás ve štychu.Seženu za sebe náhradu. Co náhradu. Řádnou náhradu! Punkáče a bicmena. A jak řekli, tak udělali. 

Takže vítáme mezi nás nového bubeníka! Filipa Tománka. Velkýho sympaťáka. Splňuje vše, co Karel avizoval. Je dokonce konzervatorista, úplný profesionál, školy bubenické vystudoval! Až jsme se zalekli. Budeme mu umělecky stačit? Dali jsem dvě zkoušky a Zbýňa uznale řekl: „Hmm to nemá ani smysl zkoušet“.

A Karlovi přejeme jen to nejlepší!

Kompletní aktualizovaný seznam koncertů na www.volant.cz


Točte se pankáčové 2016!

Tak rock jsme završili v Litoměřicích a Ústí nad Orlicí. Skvělá atmosféra. A hodní pořadatelé. V šatně lednice plná piva, sekaná, okurky a Kapitán Morgan (nebo jak se to jmenuje). Ne že bychom si to neuměli koupit, ale když je to takto krásně po ruce, to se to pak řádí! Naštěstí rytmická sekce Jenda s Kájou řídili, tudíž rytmika jede přesně a my ostatní se toho jen tak držíme. Takže jsme si poslední koncert v roce teda hodně užili. A ne že ne! (Ředitel pak sa značně rozjařen zvládnul ještě sraz po gymplu).
Nu a teď budeme mít až do března pauzu, přeci jen ponocování a ranní vstávání má svoje meze. Ale to 20 let tour s Punk Floidy za to stálo! Zkusíme připravit nějaké nové kusy. 
Nu a taky musíme něco prozradit. Od jara budeme hrát trochu jinak. Jak? To je zatím tajemství (však i tajemství musí být). Včas vše zveřejníme. Ale nemusíte se bát, styl měnit nebudeme (pokud se tomu tak dá říkat).
Točte se pankáčové! I v roce 2016!


20 let tour s PUNK FLOID krásně za námi

Upraveno:

Tak skončilo 20 let VOLANT / Punk Foid tour. Velmi se nám líbilo. Punk Floidi nastavily svými novými písněmi laťku velmi vysoko. Krása, ne žádný sračky. Závěr patřil pražskému Rock café a domácím Pardubicím. Dukláci málem nepřijeli („Vole Řediteli, nezatáčí dodávka“ volali. „Skočte do jinýho auta, vše ostatní zařídíme“ hlaholil Ředitel). V Rock Café natřískáno, Pan Zdeněk se ságem dělal stejdždajving do lidí (oslava 40cetin na několik způsobů). Jednou to prostě musí zkusit. Publicista Petr Korál pronesl slavnostní řeč (skvěle připravenou) nu a pak už Ředitel začal vlát, zpívat a hulákat na baru s Punk Floidy. Téma: Že prý strašně spěchá (však zítřejší Pardubice pořádáme samy) a že si musí dát s Mámou panáky (Máma = řidič Punk Floidů Mr. Hop). Nu výsledek bylo 3 hodiny spánku a těžký sobotní bolehlav.

Ale to už se začal vpodvečer velký pardubický ABC dům plnit a plnit. Vše jsme si dělali samy (teda skoro všechno). Teta Jitka s tetou Ivou vybírali vstupné, hodný Hubert securiťák to hlídal, Magistr Makeba moderoval, Kája se zelenou v ruce dělal pódiového technika a zvuk a světla se pronajali. Řádně profi. Přijeli fanoušci ze Slovenska, drsní pankáčové z Drslavic, Žlutava crew, kamarádi z Babic či sportovci Hladíkovci z Mladé Boleslavi. I Tomáš Pavlíček s Pepou Luňákem. (Sorry jestli jsme někoho opomněli, ale byl plný dům). Hosté hráli jako o život. Márdi zařadil do každé písně slovo Volant. Dodržoval se čas tak přesně, že Punk Floidi se zcela veselým basistou Bowbellem (podle mě si z celý akce pamatuje velký H.) nestihli hymnu „Na piču to jéééé“. Však příště. Nu a pak zbyl čas na nás a řvoucí sál, společný zpěv s SPS a závěr se Závišem. V šatně raut, který jsme pořád doplňovali, až padli 3 sudy piva. A na SPS nezbyly řízky. Inu fakt jsme to dělali samy a poprvé. Ale bylo to prostě krásný!!! Na druhý den, kdy jsme museli ještě doplácet nějaké malé škody za sál, pronajímatel David s úsměvem pravil: „Kurňa tady nejsou skoro žádné škody, to jste pankáčové? Jó jó takový reprezentativní ples gymnázia – to je bordel. I vytopeno je!“. Nu milý Davide, tady skoro taky, ale naštěstí se nic nestalo. Na záchodcích někoho nalákal plný vodovodní hydrant („Kurňa k čemu vole to asi je“). Naštěstí Maliňák včas zakročil a zachránil situaci (za věnování písně Až vypiju toho tolik – což jsme v tom návalu zapomněli). Takže dodatečně věnujeme a díky.

Nu ale to není ještě vše. Oslava 40 cetin Pana Zdenka na několik způsobů pokračuje. Nestačili mu 2 dny v kuse. V pátek nás pozval k sobě na vesnici do Trusnova u Uherska. Sežrat prase, vypít sud(y) a postát u pultu s panáky. Nu a pak zahrát před oslavencovými hosty. A bylo to moc pěkné! V 05:00 ráno konec. Ústřední Ředitelův dar – Zvětšovač přirození způsobující rozkoš násobnou vzbudil velký respekt. Nu a teď trochu oddych a hlavně odbourání krutého spánkového deficitu. Krásné to bylo!