Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Volant punk-power / Pardubice

„Nový singl s 5 šlágry PRÁVĚ K POSLECHU“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Nový singl MAKE PUNK GRETA AGAIN s 5 šlágry

Upraveno:

Paní Limberská často volá na svého muže, plzeňského fotbalistu: „Ty hovado!“. To, když se  vrátí pozdě z večírku (psali to v Blesku).

A my voláme: „Je to tak!“. U příležitosti 25 let můžete poslechnout nový soubor písní a tanců. S 5 šlágry. MAKE PUNK GRETA AGAIN. A my máme opravdu radost.

Písně jsou skoro romantické až plné. A nebojím říct, jsou plné mutující přírodní lyriky! (netuším, co to znamená, ale zní to dobře).

Poděkování zasluhuje bubenický mistr Václav, v jehož stodole nedaleko Pardubic jsme se mohli schovat před koronavirem, a písně dopilovat. Rovněž doporučil výborné pardubické studio Streetsound. Poděkování dále zaslouží zvukový mistr a borec Martin Tefr, jež se pod nahrávkami výrazně podepsal. V tom nejlepším smyslu! A děkujeme básnikovi Slezska Petrovi Benkovi za text k písni „Je to v hajzlu, je to v *****. A poslední poděkování je bosé harmonikářce Lucce z Dukly vozovny, jež se chopila klavíru a ženského vokálu.

Takže: MAKE PUNK GRETA AGAIN a Točme se!

Aktuální info ke všem koncertů je  www.volant.cz


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Kuba Šidlák


Bez profilu

Milich: Ono se jim jen nepozdává, že Vám najednou rostou poslechy. :D Možná jejich kapely nikdo neposlouchá a tak se vztekají :) Mě příjde normální, že po ohlášení nových singlů na vašem fb se sem fanoušci nahrnou a pustí si nové písně. Já sám tak hned učinil.

DR wo Štěpix

Klucí ušatí dnes jsem si pustil nové písničky Volantu a sakra je to furt stejně dobré jako před 18ti lety co jsem vás viděl prvně.
AŤ to hraje a ať se daří a moc se těsím live.

Zobrazit všechny názory »