Vøjta Vrba - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Vøjta Vrba folk-rock / Plzeň

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

O co tady jde?

Vzhledem k osobním preferencím ostatních Stínů na jedné straně a přetlaku tvorby na straně druhé jsem se rozhodl, že je potřeba neklamat publikum a neslibovat něco, co nebudu schopen splnit.

Věci se mají tak: Je nereálné, že se plná sestava Stínů sejde častěji, než jednou za... neurčitě dlouhou dobu. Nicméně Stíny stále fungují a fungovat budou, CDčka budou k dispozici kdekoliv, kde budou hrát i tam, kde budu hrát já, nebo jejich jiná část.

Písničky Stínů budete moci slyšet v různých poloakustických verzích v třípětinových a dvoupětinových formách kapely.

Nových písniček se od Stínů ale s největší pravděpodobností nedočkáte.

Já na druhou stranu píšu dál. Písniček je dost. Poslechnout si je budete moci zatím jednak na demonahrávkách, které vařím s kytarou a harmonikou na koleji, jednak na koncertech.

Ty budou dvojí: Jednak budu občas hrát sám (jako například krátké pásmo nedávno v Al Capone), jednak v doprovodu Máti Fučíka a Standy Peška ve složení basa-bicí-kytara. Protože je mi přeci jen bližší rock než čistý folk.

Abych nemlátil prázdnou slámu, tak tady si můžete poslechnout první dávku avizovaných "demáčů," a obratem sem přidám první várku nasmlouvaných koncertních akcí.

Takže zatím žijte blaze, draze, ideálně to nemusí být v Praze a budu se na vás těšit.