Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Vložte kočku emo-electronica / Praha

„10.1. La Fabrika - 10 let na cestě“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Vložte kočku jsou čtyři lidé, co dělají hudbu. Vložte kočku, to je kombinace živé elektroniky, natriggerovaných bicích, pětistrunných houslí, pianina a surreálných textů.

V březnu 2012 vydali Tátu, první dlouhé album, které sklidilo několik téměř nadšených recenzí a nominaci na Anděla v kategorii elektronická hudba. Tátu si v prvním roce od vydání stáhla  tisícovka lidí. Ve světě je i 144 chlupatých flashek s Tátou a s bonusy v podobě všech předchozích nahrávek a video záznamu Landmine Alert Live Sessions 2011 ze střechy někde na Národní třídě.

20.11.2013 premiérově zaznělo nejnovější album s názvem SEAT. Na brněnské Flédě tomu přihlížely tři stovky návštěvníků. Práce na albu se tentokrát odehrávaly v mnohem rychlejším tempu, měsíc na zkoušení, týden nahrávání, tři týdny mixu a něco málo masteringu. Cílem bylo dosáhnout co největší "živosti", protože deska je o lásce (smrti). Album ve fyzické podobě je k dostání na ručně vyráběných zvířecích flashkách a na kazetách (do auta). 

Kapela v červenci 2013 vyrobila soundtrack k němému filmu Deník ztracené, který na živo představila na LFŠ 2013 v Uherském hradišti (recenze fmzine). Další promítání-koncert se chystá na březen do pražského Bio Oko. 


VK mají za sebou pět let existence, kolem sto padesáti koncertů (kdo by počítal) od Bělehradu po Vrchlabí, od Bohumína po Nepomuk. Za zmínku stojí úspěšná účast na Colours of Ostrava 2013 (recenze indiemusic) , nebo zaznamenané vystoupení v karlínském Studiu A Českého rozhlasu v rámci Radio Wave Live Sessions 2012.

VK vytvořili hudbu ke čtyřem divadelním představením (Turista, Krásná z Roissy, O Ohlédnutí, Nosorožec) a jednomu krátkému filmu (Vše za 39). Hudba z EP Toxoplazmo si našla cestu do dokumentárního snímku L.H.

Youtube Video 3JYeX2BeDIQYoutube Video 3JYeX2BeDIQ

Bio a historie