Vladimír Hron - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Vladimír Hron pop / Praha

„moderátor, bavič, imitátor“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • S tebou, bez tebe 401 ×
  • Nebude to snadný 227 ×
  • Štědrej Den ('95 version) 388 ×

Fanoušci: 5

Spřízněné kapely: 2

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
4 913
Poslechnuto skladeb
1 016
Profil registrován
29.4.2012

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

mostecký rodák, který svoji kariéru buduje krůček po krůčku od pubertálních let, kdy jej angažoval taneční orchestr Renesance coby nejmladšího zpěváka v regionu. Záhy se přidalo loutkoherecké angažmá, vysílací mikrofon v soukromém rádiu či na konci 90. let výhra Ligy Gagů na Nově. Osudným se pak stal rok 2000, kdy mu televizní režisér František Polák v jeho třiatřiceti letech dal šanci v Šanci. Zde imitoval nejslavnější hudební hvězdy od A do Z a nesmazatelně se zapsal do podvědomí televizních diváků. Do dnešní doby nasbíral čtyři televizní ceny TýTý a několik rozhlasových ocenění. Vladimír má osobitý styl práce, používá laskavý humor a velmi rád improvizuje. Ač oslavil čtvrtstoletí na podiu, je pořadateli ceněn za to, že ho práce s publikem stále baví. Protože patří do kategorie "entertainer", je vyhledávaným moderátorem s aktivní angličtinou a jeho show mohli vidět mimo Česka také diváci v New Yorku či Moskvě.

Bio a historie

http://cs.wikipedia.org/wiki/Vladimir_Hron

http://www.vladimirhron.cz/profil