Vera Muse - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Vera Muse electronica-alternative / Brno

„Pravě nahráváme nové album "Fenix."“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Vera Muse - Make me stay 245 ×
  • Stronger 117 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

 

Bio a historie

"Vera Muse je hudební múza, která se nedá jen tak svázat nějakým stylem. Hudba, kterou vytváří spolu s legendárním producentem elektronické hudby Saykem, překračuje všechny limity. Na Indie dance jsou málo konzervativní, k drum&bassu přidávají mnohem více melodie a do klasického triphopu jim chybí melancholický podtón. Přesto si z nich berou to nejlepší. Díky nevyhraněnosti stylu a živelnosti svého hlasu, který se u nás jen tak neslyší, může Vera ze srdce sdílet své ústřední téma. Přítomný okamžik a svobodu lidské radosti. Sayko, který ji elektronicky doprovovází, je multimuzikus, DJ či zpěvák. Má za sebou řadu projektů. Vystupoval s Pavlem Fajtem, kapelou Radium.nfo, Hrazcki, momentálně vystupuje se skupinou Bazztaarklan a v projektu Razcals, jeho tracky vysly na labelech jako jsou Deafmuted , Darktide , Sun side rec. , Blast Furnace"