Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Vees indie-rock'n'roll / České Budějovice

„Nová deska bude! To je jasný!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Meat Song- No Way Back (2018) 727 ×

Novinky

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 121416182022 23 24 25 26 27

Johny Moon story

Před 7 měsíci jsme do budějovického časopisu SemTam vyhlásili soutěž. "Kdo to byl Johny Moon?", tak zněla otázka a tady je vítězná odpověď:

Lidí jménem Johny Moon běhá, běhalo a bude po naší zemi běhat plno. Někteří známí, někteří navždy zapomenutí.

Johny Moon vlastní společnost na restaurování a stavbu klasických dřevěných domů v Boarno, Texas.

Johny Austin Moon se stal členem Sněmovny reprezentantů Spojených států amerických za 3. okrsek Tennessee v letech 1897 až 1921.

Johny Moon žije v Berkshire, Velké Británii a provozuje internetové knihkupectví. Dr. Johny Moon III provozuje svou praxi praktického lékaře v Plano, Texas.

Keith Johny Moon byl ikonou sedmdesátých let, kdy se proslavil svou hrou na bicí s kapelou The Who a ničením všeho, co spatřil. Mezi jeho kousky patřilo například hrát na bubny plné vody a zlatou rybkou, hrát s Led Zeppelin a bohužel jeho smrt mu zabránila hrát v Monthy Python's Life of Brian.

Johny Moon, rodák ze Soulu, Jižní Korea, kde byl trenérem národního teamu basketbalistů pod 15 let, nyní studuje v kanadském Ontariu a je hráčem číslo 1 Kanadské juniorské golfové asociace.

Všichni tito Johnové opravdu žijí, nebo žili, a jejich existence je jednoduše doložitelná. My ale známe jiného Johnyho Moona, který v době, kdy se v San Francisku teprve San Francisco začalo říkat, chodíval k ústí zálivu, kde dnes začíná most Golden Gate. Tam vyhrával na svou kytaru. Byl to člověk asi takového významu, jako pro České Budějovice Láďa Kajbar. U místních lidí byl tak oblíben, že jednoho roku dostal na vánoce zbrusu novou kytaru. Kytary si moc cenil a hlídal jí jak oko v hlavě. Druhý rok lidé nevěděli, co mu mají dát, neboť kytara byla jako nová. Proto mu nechali ušít koženou bundu s nápisem MOON a symbolem půlměsíce na zádech. Johny miloval hraní u moře, hrál tu každý den. Nezůstal doma ani, když zuřila bouře. Ta se mu stala také osudným a toho dne Johny zmizel. O několik týdnů později vyplavilo moře 40 kilometrů jižně od San Franciska na břeh torzo muže. Bylo to právě u nově vzniklé osady, která se začala pomalu rozrůstat. Torzo bez nohou a bez hlavy mělo na sobě koženou bundu s nápisem MOON a v jedné ruce křečovitě svíralo zbytek krku od kytary. Od té doby se městečku říká Half Moon Bay.


Nový singl JOHNY MOON !!!

Prej Vás máme mít rádi a taky bychom Vám měli každej den psát, že Vás máme rádi. My Vás ale zas tak rádi nemáme, abychom vám každej den psali, hlavně koho z Vás by to bavilo? To pro začátek, aby bylo jasno! Nic by se nemělo přehánět a my to přeháníme často a tohle jsme taky přehnali, ale i tak Vám přejeme pěkný Vánoce a Hentai Corporation přejeme veselý Velikonoce. A kdyby se někdo ptal o čem tahle písnička je, tak je o Johny Moonovi. To byl takovej Láďa Kajbar rock'n'rollu. A kdo neví, kdo byl Láďa Kajbar, tak neví co je pikador.

Pěkný Vánoce !!!

A 14. ledna hrajem v Praze v Chapeau Rouge s německejma Lucky Fish, se kterejma bude rozhodně o zábavu postaráno.

P.S. Veliké díky Staňovi Valáškovi, zvukařskýmu mágovi, ze studia Šopa. Sičákovi za skajpovou produkci (moc nečum!), Mezuovi za basu, prodavačkám z obchodu COOP, Maňákům, Kozlovi, bedně Engl a VW golf za cestu....

Kredity do automatu:
pilotní singl JOHNY MOON k chystané první desce VEES natočen ve Studiu Šopa někdy před letošní Besedou u Bigbítu (srpen patrně).
zvukmistr: Staňa Valášek (studio Šopa)
produkce: Sičák (The Pooh, Mellow Power)
obědy: hostinec Kozel
večeře: U Maňáků

A TADY ŠTASTNEJ NOVEJ ROK VÁM PŘEJOU VEES A TOM TOX Z HOJNÝ VODY !!!
http://www.vimeo.com/18344254


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 121416182022 23 24 25 26 27