Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Vees indie-rock'n'roll / České Budějovice

„Nová deska bude! To je jasný!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Meat Song- No Way Back (2018) 727 ×

Novinky

Bandzone promo

VVV on PPP= Pěkné pondělní probuzení.... Každopádně zaskočeni nepřipraveni, jako když jdete tajně nahý z koupelny, protože jste si zapomněli vzít oblečení. Máme stále hotovej jen jeden song - Annie on Trip. Zbytek čeká na leden. Ale teda:

Na jaře chystáme větší tour po českejch a moravskejch klubech a taky s pár diplomatickejma výletama za hranice, chceme jet i k vám, pište !

V létě fesťáky, čte-li to někdo z vyvolenejch=pořadatelů, tak pište též

Na jaro už bude hotový naše první EP se 4 věcma, z nichž Annie on Trip je ta největší balada.

Taky používáme profil na facebooku - tak "become a fan" ?

díky bandzone.cz teamu !!!

Véčka

PS: Na vaše přání jsme přidali dva songy z našeho "homemade" dema z roku 2007. (tzn. "za zvuk už neručíme"). Užijte si je a děkujeme za ohlasy!!!

PS#2: Další dárek... tady nás máte na videu z přesně rok starýho koncertu. Omluvte kameramanku, na záda se jí nekompromisně tlačilo 200 pařících lidí a bylo to skutečně trochu hustý. Na videu to sice vidět neni, ale jak občas nejsme vidět ani my, tak to kamaramanka není opilá, ale zle utlačovaná.

Youtube Video cmdKPRZYbzcYoutube Video cmdKPRZYbzc


VVV v listopadu na náměstí v ČB a na metal-festu

Ahoj,

17. 11. zahrajem na akci města České Budějovice:
20. výročí sametové revoluce na náměstí Přemysla Otakara II.
My celou akci odstartujeme v 17:00
!!!
Po nás pak zahrají Good Mood a The Pooh. Proběhne i retro modní přehlídka. Moderovat to celé budou Kuba Doubrava, Michal Kubala a Ewa.

 

No a 27. 11. se pro odlehčení zlé, nepřístupné a naštvané atmosféry zůčastníme HC/metalového fesťáku DEAD END v KD Vltava, s vynikajícím line-upem (Atari Terror, Satisfucktion, Locomotive, the.switch ... ).
Budeme hrát od 20:00


VVV na Budějovickém Manifestu - 6.11.09

Ahoj,

možná už někdo z vás zaregistroval, že příští víkend se v Budějicích odehraje něco jako Manifest, ne-li dokonce Budějovický Manifest. Akce má velice zajímavý profil a v podstatě se jedná o festival s výzvou k zamyšlení se nad stavem naší společnosti u příležitosti 20. výročí sametové revoluce.

Koukněte na stránky manifestu, přečtěte manifest, a koukněte na program, je to těžká váha. Véčka manifest podpoří podobně jako většina účinkujících hraním bez honoráře.

Zahrajeme v pátek 6. 11. v klubu Velbloud cca od 19:00.