Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Vees indie-rock'n'roll / České Budějovice

„Nová deska bude! To je jasný!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Meat Song- No Way Back (2018) 730 ×

Novinky

vyplnění času do neděle

Abychom nějak zaplácnuli volné místo do neděle, kdy sem napíšem nějaké ty informace o současném dění v kapele a hlavně o tom, na co se můžete tešit, tak vám představíme bezvadnýho chlápka!

Youtube Video oavMtUWDBTMYoutube Video oavMtUWDBTM

Jmenuje se nějak rusky a je to taková zapomenutá ruská obdoba Pepíčka Zímů nebo snad i Matušky. Tak si ho užijte, ten chlapík je vážně veselá kopa. Pokusíme se ho přivézt na koncert do ČR. Zatím jsme ho oslovili jen k remixům našich songů.

Jinak sledujte nás na facebooku a sledujte sekci koncerty, už se to docela plní. Díky, Vees.


VVV jsou mrtvý, ať žijou VEES

Kdo nás poslední dva měsíce sleduje, možná tuší, že se toho hodně děje. Je toho tolik, že o tom ani nestíháme psát sem. Když už tak napíšeme nějakou utržkovitou zprávu na facebook. Čeká nás spousta novinek a změn. Doufáme, že nás v tom všem podpoříte. Jistě vám v nejbližších týdnech napíšeme šířeji, co se všechno děje a chystá. Ale dnes ne. Dnes se omezíme jen na to, že vám oznámíme změnu našeho jména.

Rozhodli jsme se v tomto významném bodě našeho nezadržitelného kariérního a platového růstu, v této zásadní chvíli, kdy na svá bedra bereme nové hypotéky a chystáme se k nákupu nových aut a hodinek, konečně přijmout i definitivní a nezaměnitelnou identitu. Provizorní jméno VVV už prostě neudrželo tempo s naším hvězdným vzestupem, a tak se začátkem ledna zapojilo spoustu aktérů - Majkláč, Sebastian, Marta (kamarádka z nejmenované prestižní reklamky), naše přítelkyně a kamarádi, kterým jsme zpětně vděčni za úžasné diskuze v google-dokumentové tabulce, která nesla název Název a tímto se s ní loučíme.

Ve hře bylo například: bojové Friendly Fire, vtipně-znějící William DePhones, diskutované Sunday Driver, přiblblé, ale pravdivé Six Pointed Shoes, nudné The Bad Air, odjinud Whiplash, ac/dc parafráze Balls to the Walls, zkratko-tvorné WTF aka Watermellon Totally Freaked, úderné, ale nepochopené Dead Bad Red, posh-cool-stylish Beat around the Bush, mik mik kalamajka Lick Micks, někým jiným zabrané Mick's Chicks a náš hlavní favorit Motördead !!

Po tomto plodném několikatýdenním brainstormování jsme však došli k prostému závěru: 
My jsme přece vždycky byli a budeme:

VEESX

 

coming soon