Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Vagyny Dy Praga rock-crossover / Praha

„25.4. koncert Na Slamníku, Praha“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Punk! Rock’n'roll! Hip hop! Metal! Country! Funky! Agro-rock! Žádné žánrové omezení! Maximální pódiová šou!

A pořádný chlapský pití… Vaječňák s griotkou!

Mužský sbor Vagyny Dy Praga pravidelně vystupuje na alternativních stageích velkých hudebních festivalů (např. Majáles 2008-13, Sázavafest 2007-10, Mighty Sounds 2006-12, Povaleč 2011), na hlavních pódiích (Miss Agro 2010, Strahov Open Air 2010-13) i na menších regionálních festivalech (Ferdinandfest 2010, Voprfest 2010…).
Na svém kontě má profesionální cd "Zřejmě humor", jedno garážově nahrané cd s příznačným názvem “Vagyny maj koule!” a jeden “Živák”.

Jako hudební sekce divadla ZTRACENÁ EXISTENCE vznikla kapela VDP v roce 2004, kdy vystoupila s jednou kytarou, bicími a s osmi zpěváky na zábavě v pražských Hlubočepích. Od té doby se mnohé změnilo a tato vykutálená pražská partička pořádá zábavní hudební programy v rámci pražské klubové scény (např. Rock Café, Modrá Vopice, Sluníčko, Matrix, Vagon, Slamník, Cross, 007, NoD, XT3, Baráčnická rychta) i vlastní hudební festival (Vagyny Summerday fest 2007-10, Ratibořice Fest 2013). A 6.11. 2012 kapela oslavila v pražském klubu RockCafé svůj 100.koncert!

Kapelu VDP tvoří šest více či méně amuzikálních sboristů (Bráník, Kř, Lexa, M.ó.z.a., URL a Zdena) a postupně rozšiřují se počet instrumentalistů: původně jediného kytaristu Regenta a bubeníka Parmazána Barakeše doplnil basák Kozy a druhá kytara LoPaty.

Vagyny se objevily ve VIP zprávách na Primě, v Blesku, na iDnesu i v Bravíčku na Óčku.

Youtube Video wYmDpb_pKk4Youtube Video wYmDpb_pKk4

Chcete aby VéDéPéčka oblažili vaši akci svým vystoupením? Nebo chcete super originální tričko s Bohumilem Kulínským aka Che Guevarou?

KONTAKTUJTE NÁS HNED!

kapela@vagynydypraga.cz

 

* ne úplně normální rozhovor s kapelou: http://www.topzine.cz/vagyny-dy-praga-jsme-ten-nejhezci-darek-jaky-muzete-dostat/

 

"Kvalitní ohňová šou pomocí pěti prskavek, náročné choreografické vstupy a něžné vokály souboru, stejně jako metafyzické texty songů, tak nenechaly nikoho na pochybách, že se česká hudební scéna otřásá v základech, Kabáti vyklízejí Vypich, Chinaski vrací Anděly a Petr Janda rozčesává přehazovačku."  Jana Slouková

 

Harlej; Sázavafest 2010:

Youtube Video abMwJomaT5IYoutube Video abMwJomaT5I

 

50:50; Pražský Majáles 2009:

Youtube Video -pcyHvD6DokYoutube Video -pcyHvD6Dok

Na hlavě číro; Mighty Sounds 2008:

Youtube Video Dkz88Cqf3AAYoutube Video Dkz88Cqf3AA


sestřih; Miss Agro 2010:

Youtube Video zSW0tTnhsooYoutube Video zSW0tTnhsoo

Bio a historie

Mužský sbor Vagyny Dy Praga se uskupil v roce 2004 jako hudební sekce pánské části divadelního spolku Ztracená existence - viz http://www.ztracenaexistence.cz

odkazy na ohlasy:

Vagyny si získaly Miss Agro

Kulturní pecka

pořad Čajovna na Českém rozhlase pustil song 50:50 (mp3)

vyzrálý tulení blog

fotky na rajčeti

report Youngstyle

členové:

Bráník (voc)
Kř (voc)
Lexa (voc)
Mooza (voc, rap)
URL (voc)
Zdena (voc)
Kozy (bg, voc)
LoPata (g)
Parmazán Barakeš (dr)
Regent (g)

videoklip k songu Itálie:

Youtube Video vzNyZ0EBv6cYoutube Video vzNyZ0EBv6c

videoklip k songu Ratibořský hory:

Youtube Video Jtv-nCXohVMYoutube Video Jtv-nCXohVM