Uschlí mniši - O kapele | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Uschlí mniši acoustic-progressive / Plzeň

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Trouchnivá sutana

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Bratr Vojtěch - šestistrunník

Bratr Mateo - čtyřstrunník

Bratr Tommaso - nestrunník

Bio a historie

V klášteře foodfighteriánů (odpovídající překlad do českého jazyka zatím slovníky nenabízejí) došlo v prastarých časech k doposud největší jídelní bitvě.
Božstva uctěná touto opulentní vřavou se rozhodla zakonzervovat její odkaz, stejně jako odkaz celého foodfighteriánství pro případ, že by se následující generace dostaly na scestí.

Byli vybráni tři nejudatnějsí bojovníci toho dne, bratr Vojtěch, bratr Tommaso a bratr Mateo. Ti počali tím dnem schnout, až uschli docela.

Roku dvoutisícího čtrnáctého letopočtu falešného proroka uschlí mniši povstali ze svých katakomb a jali se šířit poselství jejich řádu mezi upadajcí lid.