United5 - O kapele | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

United5 pop / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Can You Hear Me
    Nezařazeno
  • Longest Summer
    Nezařazeno

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.
Captcha obrázek

Dodatečné info

Bio a historie

Hudební skupina United5 vznikla z původního projektu na podporu mladých talentů “Projekt boyband – staň se hvězdou”. Pět nejlepších zpěváků z castingů pořádaných v Bratislavě a v Praze bylo vybráno přísnou porotou složenou z českého producenta agentury NEMOROS, Aleše a Vaška z legendární skupiny Lunetic a britských producentů Denis Ingoldsby a Andrew Murray. Složením chlapců z České republiky i Slovenska tak vzniknul první česko-slovenský boyband, jehož cílem je reprezentovat obě naše země na mezinárodním poli.

Dne 10.12.2014 po dvouměsíční tvrdé práci pod dohledem britských producentů vydávají United5 svůj první singl Longest Summer současně s netradičně natočeným klipem. Na další písně se mohou všichni těšit již velmi brzy.

Členové kapely: Peter Juhás, Marthy Duffek, Norbert Brand, Mário Bendík,Matt Bláha