Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Unifate rock-crossover / Praha

„New EP COMING!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Painless [2013 / Single] 351 ×
  • Awaken [2012 / Single] feat. Dan Ukašík 780 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Veronika Savincová - zpěv

Honza Tolg - kytara / řev

Pepi Kalvas - kytara

Vít Herain - basa

Michael Vernarec - bicí

Bio a historie

Kapela UNIFATE vznikla v roce 2011 z popela skupiny Okrozom, která pocházela z Ostrova u Karlových Varů. Změna jména vnesla do kapely čerstvý vzduch, přesun působiště do Prahy a po změně na postu baskytary a bicích se chystají vydat svůj nový singl.

Unifate teď tvoří zpěvačka Veronika Savincová, Honza Tölg jako zpěvák a kytarista (ex-Beltaine, ex-Mindwork), kytarista Pepe Kalvas a nově Michael Vernarec na bicí a jako baskytarista zde působí Vít Herain. První tři jmenovaní již dříve brázdili českou klubovou scénu. I pod novým názvem zůstala esence hudebního stylu zachována (kontrasty, řev / ženský zpěv), ale Unifate přitvrdil a je stále více ovlivňován aktuální zahraniční scénou.