Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Unfortunately rock-punk / Čáslav

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Night quest 214 ×

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Iron Strike

Ano je to práce uspěchaná a vzhledem k tomu jak lehká tak velice špatně nahraná. Je to tím, že to kluci berou více pro zábavu a ne z profesionálního hlediska, jako já beru svou skupinu Uprising. Děkujem ale za názor, věřím, že se to brzy zlepší.

Inkognito2


Bez profilu

Ano uznávám, že názor vyserte se na to nebyl přímo vhodný ale když porovnám vás, jakožto člena kapely uprising tak je to úplně něco jiného ikdyž vás osobně neznám. Spíše se ve mě vzbudil názor takový, protože nemám rád když někdo uspěchá prezentaci něčeho co za to vůbec nemá. Avšak názor, že zpěv je hroznej zůstává.

Iron Strike

Zdravím Inkognito2
V zásadě s tebou souhlasím, nahrávky stojí za hovno, ale je to pouze orientační a pro nás. Kluci ale nehrajou moc dlouho a ani vybavení není příliš dostatečné, ale řekni mi, cos Ty vůbec dokázal, abys nám radil vysrat se na to? Jestli máš nejaké nahrávky, ukaž mi je, ať Ti je také posoudím, ale Tvoje kritika typu "vyserte se na to" není zcela na místě. Vše má svůj čas, snad to pochopíš.
Přeji hezký den :)

Zobrazit všechny názory »