Unborn - Novinky | Bandzone.cz

Unborn thrash-metal / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Chemotherapy of the Government
  Awaken to Reality
 • Burn Inside
  Awaken to Reality
 • No Second Chance
  Six Ways of Suffering
 • Living in Illusion
  Six Ways of Suffering
 • Till My Last Breath
  Awaken to Reality
 • No Escape
  Six Ways of Suffering
 • Walls of Madness
  Awaken to Reality
1 2 3 4 5 6810131620242832353739 40 41 42

Poslední koncert Unborn (Winter Metal Attack 2015)

(Upraveno: )

Poslední koncert Unborn byl pro nás na podiu neskutečný zážitek.

Skvělé publikum z nás dostalo to nejlepší, čeho jsme byli schopni a myslíme, že jsme vystavili naší kapele velmi důstojný pomníček...

Děkujeme všem kapelám a fanouškům, kteří nás přišli podpořit!!!

UNBORN

UNBORN končí

(Upraveno: )

Věřte, že se nám to nepíše zrovna lehce, a že jsme to všechno při probdělých nocích důkladně zvážili a nakonec navzájem diskutovali. Verdikt je ovšem jasný: kapela UNBORN došla do mrtvého bodu, ze kterého se už velmi těžko může posunout dál bez opravdu razantních zásahů nebo obrovské dávky štěstí.

Proto jsme se rozhodli, že činnost kapely ukončíme, a to dost možná nadobro.

Děkujeme všem našim fanouškům a spřáteleným kapelám za dlouhá léta neutuchající podpory a spolupráce - právě při vzpomínce na vás se tento epitaf nepíše vůbec lehce!

Co bude dál?

Míra bude dál pokračovat v Secret of Darkness a v dalších projektech a my mu chceme moc poděkovat za výpomoc s nasmlouvanými koncerty, za jeho profi přístup a v neposlední řadě herní schopnosti!

A co my ostatní? David se vrací do Post Mortem, Žaki se zase bude naplno věnovat Noisebleed a Saša má v plánu zahraniční stáž, po které uvidí, co dál. Filip se bude dál věnovat pořádání koncertů a od hraní na kytaru si na chvíli odpočine.

Mimo jiné to i znamená, že pokud někomu z kapel dlužíme vracečku, nezoufejte, protože Fall Metal Attack a Winter Metal Attack poběží dál.

Poslední namazání

Pokud si s náma chcete naposledy zařádit, tak doražte 24.1.2015 na WINTER METAL ATTACK do pražské Nové Chmelnice, což bude definitivní rozlučka.

Budeme se na vás těšit a do poslední akce dáme všechno, co v nás je!

UNBORN

Humpolec - 22.11.

Je to teda trochu na poslední chvíli, ale na vědomost se dává, že DNES přivezeme svoje zlo do Humpolce, kde si zahrajeme v rámci akce Extreme - The Last World War vol.3.

Pokud máme nějaký fanoušky i v těchto končinách, určitě doražte zapařit! Akce začíná v sedm, my přijdeme na řadu ve 22:30.

UNBORN

1 2 3 4 5 6810131620242832353739 40 41 42