Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Těsně Vedle pop-rock / Železný Brod

„Restart kapely“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Report TV + 2S Slaná u Semil

Upraveno:

Opět jsme měli tu čest přijmout pozvání od kluků ze Suffering Souls do Slané u Semil, kde jsme zahájili sezónu 2012.

Přijeli jsme ještě skoro za světla, chlapi stavěli podium, tak jsme někde píchli, někde zapřekáželi a za pravidelných návštěv výčepu jsme se dobrali k hodině „H“ a rozjeli celou sobotní parádu v KD ve Slané. Playlist byl nezvykle dlouhý (cca 17 songů + 2 opakovaně) a je třeba říct, že poslední dva fláky jsme doslova potili krev! Byli jste skvělý publikum, na které jsme právem všichni hrdi! Tuhle akci řadíme mezi nejpovedenější a doufáme, že nám pomůžete vyhnat laťku daleko vejš! Tímto považujeme sezónu 2012 za rozjetou a doufáme, že už se brzo uvidíme… ať je to kdekoliv!

Slaná

Děkujeme fanouškům, děkujeme fanynkám, děkujeme pořadatelům a chlapům ze Suffering Souls a EXTRA DÍK – partě z Ostravy, která se vydala až sem a připravila si parádní vohoz!!! :-)

http://mhajlek.rajce.idnes.cz/Tesne_Vedle_Suffering_Souls_25.2.2012/

Těsně Vedle


SLANÁ 25.2.2012

Upraveno:

!!!- A je tu první akce roku 2012 -!!!

Zveme Vás do KD ve Slané, kde jsme se rozhodli zahájit sérii spolukoncertů s chasou ze SUFFERING SOULS. Doufáme, že to nenecháte jen tak a společně odstartujem sezónu   2012!  Těšíme se na vás!

2S_TV

Těsně Vedle


Štěpánská zábava – CHUCHELNA

Za námi je další z vydařených hudebních večírků – a to Štěpánská v Chuchelně.

Sraz po pátý ve zkušebně, kde rozděláváme první pivec, nakládáme do dodávky komba, nástroje a společně vyrážíme. V KáDéčku jsme dost předčasně, chlapi ze Suffering Souls, kteří nás pozvali, dodělávají pódium a my se zatím aklimatizujeme.  Dohodli jsme se, že zahrajeme první a po zbytek večera už necháme podium Sufferingům. Před devátou usedáme za Big-Beatový kormidla a po krátkém uvedení  se odrážíme Vánočním překvápkem ala „Pásli ovce valaši“. Pak už následovala fanouškům známá série, do které jsme přiložili poraněný Anděly a jako bonus večera, náš novej song „Tolikrát“. Byla to vlastně úplná premiéra, která se (doufáme) nesetkala s neúspěchem! A hrálo se dál, mírnej rozjezd a na závěr vykládáme naše esa – Nikdy Více, Máš to mít…  prásk, co je? Michal urval éčko! Tak tohle tady ještě nebylo! Naštěstí proběhla bleskurychlá komunikace se zvukařem, chvilka ladění - z áčka éčko, z déčka áčko a jede se dál! V deset hodin jsme už slejzali z podia, balili cajky a uvolňovali místo následující kapele.

Zbytek večera jsme samozřejmě strávili do konce svých sil mezi podiem a barem, a naslouchali Láďově zpěvu, kterejžto se hecnul a dal si společně s klukama pár kousků.

Světla – výborný, zvuk – výbornej, večer – excelentní!

Celá kapela na závěr děkujeme za pozvání od super party, která se jen tak nevidí – SUFFERING SOULS!

Děkujem za velkou podporu našich skalních fanoušků, kteří se nezdráhali vydat se až do Chuchelny, děkujem všem, kteří se vysrali na práci a šli před pracovním dnem zapařit!!!

DÍKY!!!

 Těsně Vedle