Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Těsně Vedle pop-rock / Železný Brod

„Restart kapely“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

SUMMER 2012

Upraveno:

Aneb co nás čeká – pozvánka pro všechny příznivce!

14.7. – To je termín Zlato-Olešnické pouti a s ní spojené tradiční zábavy. Jako support kapely Koneckonců – zhruba od 20:00 – 21:00.

21.7. – Pouť v Jirkově – vystoupení se bude konat za požární zbrojnicí (open air), nebo za nepříznivého počasí v místním KD. Odpoledne hraje Broďanka a po ní nastupujeme my. V případě příznivé účasti bude následovat rockotéka. Přijďte strávit příjemné odpoledne při dobré hudbě, jídle a pití. Všichni jste zváni!

28.7.Festival Malá Skála – Tak tuhle akci si rozhodně nenechte ujít!  Začátek celé akce v 13:30 – u lávky. Za zmínku stojí kapely jako jsou HALLODRN, F.A. KING, IN TOUCH, ADAPTACE, NOTHINGHAM. Naše banda se na podiu ukáže kolem 15:30.

17.8. - PŘEHLÍDKA ŽELEZNOBRODSKÝCH KAPEL

Hasičské hřiště / Železný Brod

Broďanka ( dechová hudba ) 16:00 - 16:40 hod.
Big Band ZUŠ ŽB ( swing ) 17:00 - 17:40 hod.
Tomáš J. Holý ( acoustic / alternative ) 17:50 - 18:20 hod.
Těsně Vedle ( pop rock ) 18:40 - 19:20 hod.
Fernandez ( rock ) 19:40 - 20:20 hod.
Adaptace ( hard rock ) 20:40 - 21:20 hod.
Voliéra ( blues rock ) 21:40 - 22:20 hod.
In Touch ( crossover / rock ) 22:40 - 23:20 hod.
F.A.King ( hardcore / crossover ) 23:40 - 00:20 hod.

16.9. – Skleněné městečko. U příležitosti tradiční akce rozezvučíme Malý Rynek v Železném Brodě. Informace doupřesníme.


Jarmark

Upraveno:

Tak to jooo!

Jarmark...jó, to je tradiční nalejvačka, kolotoče a rámus ne jen na Malém Náměstí v Železném Brodě... a my jsme byli letos přitom!


Začátek v 15:30, počasí super, nálada na 300 bpm a my za svitu posledního víkendového slunce rozehoupali Brodskej Rynek jak jinak než Drogou...
Dobrej odpich, lidí překvapivě hodně a dokonce nikdo nezdrhal! Problémy jsou od toho aby se řešily a tak jsme si třikrát zahráli "Odpověď", neb šotek v gytarovém aparátu nepřál Johnyho sólu. Na záskoku u kláves jsme měli slečnu Hanku, která si s tim bravůrně pohrála, Háňo DÍK!!!
Cca hodinové vystoupení zakončené songem pro SDH Jirkov považujeme za úspěšné a těšíme se na další!
Díky pořadatelům, díky fanouškům a všem kteří se podílejí na této nenahraditelné a jedinečné akci!


Těsně Vedle


Tak se nám to pěkně rozjíždí!

Upraveno:

Jak už sám nadpis napovídá, akce tohoto roku se nám pomalu rozjíždí. Jako první pozvánku přijměte do Libštátu, kde 28.4. od 20:00 pod křídly kapely Suffering Souls rozjedeme rockovou parádu při konání tradiční poutě.

Úplnou novinkou pak bude 5.5. akce "Starý Lázně" ve Velkých Hamrech. Zde se jedná o klub v bývalém kině, který není úplně všem znám, neb je to naprostá novinka! Do kytár hrábneme kolem devátý hodiny a po zbytek večera se můžete nechat unášet tím nejlepším, co rockový svět přinesl v podání reprodukované hudby.

Velkou radost máme z pozvánky do Železného Brodu na IRON BROD FEST, kde nás budete moci vidět a slyšet v odpoledních hodinách. Tradiční IB FEST se koná 19.5. v areálu skautské klubovny. Letos to bude absolutně našláplá akce! Za zmínku stojí, že nás čekají dvě stage a na nich vynikající kapely jako: IMODIUM, WONDERDUST, MOROKWENG, HANGOVER PAINTERS, IN TOUCH a další.

A jako úplná třešnička na dortu, na kterou se všichni třeseme je tradiční ŽELEZNOBRODSKÝ JARMARK! Tady v sobotu 9.6. na celou hodinu ovládneme Malé náměstí a napereme do vás to nejlepší co tam máme! Takže až se budete courat po Jarmarku, tak se nezapomeňte v 15:30 otočit na Rynku.

Těšime se na Vás!!!

Těsně Vedle

IB Fest