Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Těsně Vedle pop-rock / Železný Brod

„Restart kapely“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

! -- Stárplej 12.4. -- !

Stárplej je za dveřmi a již tento pátek se utkáme s kapelami Nothingham, Rónin, Vymazáno z archivu a 9431 v Jablonci na Rampě. Každá kapela ukáže ve vymezeném čase cca dvaceti minut co jsou zač a co na to jejich fanoušci!

Pozvánka pro všechny přátelé big-beatu a naší bandy - přijďte podpořit, zafandit a poslechnout si jak jsme na tom a jak jsou na tom i další muzikanti z širokého okolí.

Těsně Vedle


Malá Skála - Velikonoční zábava 29.3.2013

Už se nám to blíží! Po prvním neoficiálním hraní v Jirkově u Žel. Brodu v hospodě, kde jsme hráli 3,5 hodiny nás čeká celovečerní štafeta, se kterou se kolem dvaadvacáté hodiny rozdělíme s kapelou LAXIGAL. Ač máme odehráno na dvě desítky koncertů, tak i toto hraní je mimořádně jiné - jako každé, které jsme absolvovali! A to je výzva jak pro nás, tak hlavně i pro Vás ;-)

Přijďte si poslechnout, co jsme pro Vás přes zimu připravili a zapařit do Maloskalské KD.

Malá Skála

 

Těsně Vedle


Všichni na RAMPU! 12.4.2013

Upraveno:

S velkým předstihem si Vás všechny, komu se naše hudba líbí a rádi by nás podpořili dovoluji pozvat na 6. ročník soutěžního festivalu regionálních kapel - na STARPLEJ.

Tentokrát vás skutečně prosíme o OBROVSKOU podporu svou účastí na této akci, neboť každý váš hlas může rozhodnout o tom, komu budou patřit pódia tohoto regionu v následujícím roce. Takže? Všichni na RAMPU!

Kdy: 12.4.2013

Kde: Jablonec nad Nisou - vedle Eurocentra

www.klubnarampe.cz

Starplej