Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Těsně Vedle pop-rock / Železný Brod

„Restart kapely“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Nahráváme CD!!

Zdravíme všechny naše příznivce,

právě tyto dny a týdny trávíme ve studiu a pracujeme na naší první placce. Máte se na co těšit..


Něco končí a něco začíná

Upraveno:

    Něco končí a něco začíná. I tak se dá popsat událost co v naší kapele proběhla.

   Jistě jste si v poslední době všimli určité změny v sestavě naší kapely. Ano je tomu tak. Naše dlouholetá spoluzakládající členka Anežka Masná končí a bude se snažit své jméno nesmazatelně vrýt v jiném odvětví. My samozřejmě její rozhodnutí chápeme, respektujeme a přejeme ji mnoho úspěchů. Děkujeme za spoustu zážitků, nápadů, inspirace, legrace,....DÍÍÍÍKY moc Aný.


   Nemusíte se však bát, že přijdete o něžné krásné pohlaví v našem seskupení. Podařilo se nám ulovit velký talent. Martina Havlíčková Vám zazpívá, zahraje na klávesy a kytaru. Jsme rádi, že nám řekla své ANO a velice se těšíme na spolupráci. Takže Marťo, hodně štěstí a pevné nervy s Vláďou, Láďou, Ondrou, Michalem, Johnym a celkově s kapelou Těsně Vedle :))

                                                                                                                              Těsně Vedle


Září!

Upraveno:

Velké dík za pozvánku do Víchové pořadatelům a kapele Konec Konců!!!

Prázdniny fuč a za námi prázdninová šňůra koncertů, která však ještě nekončí!...a na co se můžete společně s námi těšit?

Tak tento pátek (6.9) budeme hrát v Praze na soukromé akci, nicméně již další víkend se na VÁS chystáme při příležitosti Skleněného městečka v Železném Brodě, kde se uvidíme po desáté hodině večerní (záskok za kapelu Konec Konců). Na tuhle akci určitě doražte, protože před námi zahraje jediněčná VYPSANÁ FIXA!! O týden dýl se uvidíme v Huntířově společně s kapelou Adaptace. Určitě sledujte pro podrobnosti web, fb, bz, vždyť vy víte!!

ČaU! TV