Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Těsně Vedle pop-rock / Železný Brod

„Restart kapely“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

PF 2011

Kapela Těsně Vedle přeje všem našim fanouškům mnoho úspěchů v novém roce!

Těsně Vedle


REPORT Z TĚPEŘ 29.12.2010

První veřejná zkouška je za námi, co na to říct? Snad jen - PARÁDA!

Odehráli jsme cca dvaadvacet písniček, z toho tři vlastní a tři Láďa sólo zhruba v polovině vystoupení. Jinak myslím, že v sále byla úžasně příjemná atmosféra a nebejt problémů se zvukem, tak to mohlo bejt dokonalý! Ale chybama se člověk učí, tak doufáme, že na příštím vystoupení to bude zase o něco lepší!

Po konci vystouopení vás kupodivu ještě relativně dost zůstalo a tak se rozjela zábava s reprodukovanou hudbou...a pařilo se jako o život :)

O půlnoci, kdy spusta z nás cítila, že dovršila míru kulturního a alkoholového nasycení se celá akce pozvolna rozpustila.

Publikum bylo úžasný a tímto vám patří dík, že jste dorazili v tak hojném počtu (80 - 100 lidí :-) ) a že jste fandili jak o život!

 

Na závěr pár fotek a nějaký to vydejo:

http://mhajlek.rajce.idnes.cz/Tesne_Vedle_29.12/

http://www.youtube.com/watch?v=w0-zWwkJXdo

http://www.youtube.com/watch?v=dHJcATw0nqk

http://www.youtube.com/watch?v=dZH7GdGMQ28

Těsně vedle


Těpeřskej BigBeat

Zdar všem, kteří se dostali až sem!

Tak je to tady! Zkoušeli jsme, skládali jsme, makali jsme a jelikož jsme usoudili, že je celkově vhodná doba, tak jsme uspořádali první hraní!

Berte to jako veřejnou zkoušku - první veřejný neofigo hraní, takže z žádných plagátů se o nás nedozvíte, ale každopádně kdo má chuť, čas a zájem - nechť dorazí 29.12.2010 kolem 19:00 do KD v Těpeřích! Bude zatopeno, otevřenej bar i hospoda, vstupný grátis ( resp. dobrovolné ) a pro ty kdo budou chtít pobejt, tak hudba bude hrát až do ranních hodin ;-) Takže určitě doražte!

Těsně Vedle