Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Těsně Vedle pop-rock / Železný Brod

„Restart kapely“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

!!!--- DESNÁ - K.O. ---!!!

- KONCERT ZRUŠEN!

Na vědomost se dává, že pan pořadatel přemýšlel až vymyslel, že si místo nás vybere jinou kapelu.

Tímto se omlouváme všem za planý poplach.

Těsně Vedle


Iron Brod Fest

A je to tady! Ti Všímavější si jistě všimli že se něco chystá. Ano - je tu druhý ročník
Iron Brod Festu a zároveň naše první oficiální vystoupení.
Jak je z názvu patrné - akce se koná v Železném Brodě v areálu místního skautského oddílu.


MAPY.CZ - http://mapy.cz/#mm=ZTtTcP@sa=s@st=s@ssq=50%C2%B038%E2%80%B252.003%E2%80%B3N%2C%2015%C2%B015%E2%80%B221.084%E2%80%B3E@sss=1@ssp=124574828_127282892_146005100_145878732@x=134978845@y=137942046@z=16

Celou parádu odbouchne v 15:00 Taneční a swingový orchestr ZUŠ ŽB a ihned po něm se do toho opřeme my.

Následují kapely: Nobody Knows, Hallodrn, The Scoffers, Hangover Painters, In Touch, Aposepsis a na závěr punková Železno Brodská mlátička Pissfits.

Myslím že je nač se těšit!

Doufáme, že nás v tom nenecháte a přijdete zafandit!

Těšíme se na Vás!

IB FEST

info na: http://ibfest.tym.cz/

Těsně Vedle


Ze zkušebny

Pár řádků o tom co se děje...

     Po uplynulé akci v Těpěřích došlo k záměrné demolici zkušebny (a bylo to fajn!) a následně její přestavby. Vytlumenej prostor jsme protáhli cca o metr, stěny jsme od země až ke stropu pobili polystyrenem, na něž jsme nahazeli plata od vajec (za které patří dík panu Vetlému a domovu důchodců v Semilech). Jednu stěnu - proti repru jsme potáhli molitanem (sinus cca 4 cm), na strop místo prostěradel, do kterých tradičně lítaly zátky od lahváčů, jsme natáhli taky plata a zcela nově rozestavěli nástroje, uvažovali jsme to tak, aby to pro nás na podiu nebyla taková změna a my nebyli nervní z jinýho postavení. Na závěr jsme po pul roce svolali výroční schůzi a pokřtili nové-staré doupě. Zatím se to jako celek jeví hodně fajn, červenej semafor a vánoční světýlka tomu dodávaj "hot hell" atmosféru :-) a musim podotknout, že dokonce posazení bicích uprostřed stěny není až tak zlý, ba naopak! Zvuk perfektní a nový škopky, co si Vladik pořidil od Michala I. nemaj chybu!

Inu začali jsme zkoušet, po dvouměsíční pauze jsme bouchli 2 zkoušky a zase najíždíme na plný obrátky a připravujeme pro Vás zcela novej song...a bude jich víc!

Už se pomalu oběvují nějaké nabídky k hraní...ale všecko se včas dozvíte!

Těsně Vedle