Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Těsně Vedle pop-rock / Železný Brod

„Restart kapely“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

CHUCHELNA

Upraveno:


Veselé Vánoce

Upraveno:

Naše banda přeje všem šťastné a veselé Vánoce!

Těsně Vedle


Drei loud špyl manšaftes!

Upraveno:

...aneb nám sudeťákům němčina problémy nedělá

Semily

 Semily Semily, děkujeme za pozvání!!

Příjemnou akci spontánního charakteru zahájila partička místních, tedy NATVRDO. Začínalo se po osmé hodině a v červených světlech a Zombie křečích se pokračovalo zhruba do půl desáté. Myslím, že ne jeden konzument byl překvapen osobitostí a stylem těchto chlapíků! Po ukončení jsme se šinuli na plac... pověsili prostěradlo, Ingrid a dali jsme se do zvučení, se kterým byly tak trošku problémy. Nejdřív kabely, pak nehrály nástroje, pak zase odposlechy...no, jak už to tak bývá, začali jsme se skluzem - ale přece! Co psát...pilo se, hrálo se, skákalo se, pařilo se – myslím, že spokojenost se dostavila na obě strany! Po nás to rozbalili chlapi z Bozkova (nám dosud neznámí) a večer se dostal do varu! A tady by si to bez poga a vyřvanejch hlasivek asi málo kdo dokázal představit!

Chlapi, děkujem za super akci a doufám že to zopáknem!! S Cze-Hunama jsme se po definitivním ukončení večera sešli na baru a trošku si na tu muziku pocinkali! Nicméně, zde můj komentář večera končí. Nechť dopíší ti, jež pomatují... Díky Czehuni, díky Natvrďáci!

 PS:

A je to za náma! Dlouho plánovaná akce v Semilském kulturáku je za námi a my se pomalu vkládáme do tvorby a realizace neskutečných a neuskutečněných (a neuskutečnitelných) polotovarů se kterými bychom se rádi probudili ze zimního spánku. Neznamená to však, že se v průběhu zimy někde z nenadání nevyloupnem! O všem že budete ovšem patřičně informováni.

Ingrid s vámi!

Těsně Vedle