Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

TugTugin rock-alternative / Hradec Králové

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Pepa a Milena 184 ×
  • Smash You 226 × Stáhnout MP3 zdarma
  • (Do)zivotni 744 ×
  • Summertime 207 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Feeling up in the Underworld 674 ×
  • Vlaky 647 ×
  • Freestyle King 607 ×
  • It Ain't 80 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

New Orleans, Rouen, Úpice…TugTugin

 

Sampey, Morin, Teichman: tak tato tři příjmení netvoří reprezentační tým Belgie či Kanady ve volejbalu ani mezinárodní posádku arktické stanice. Tito tři třicátníci tvoří dohromady docela obyčejnou kapelu z Hradce Králové. Obyčejné je tohle seskupení určitě tím, co od muziky chce: pobavit lidi i sebe a dát do toho to nejlepší. A to jsou pro každého muzikanta cíle docela obyčejné, i když docela obyčejně vysoké.

 

Přece jenom něco zvláštního či neobvyklého na téhle partě ale je. A to může dělat i z její muziky to, co by mohlo posluchače zajímat. Hradec je klidné české město a můžeme říct, že v téhle kapele hrají jeho spokojení obyvatelé. A to i přesto, že jeden člen kapely se narodil v New Orleans v Luisianě, druhý v Rouenu ve francouzské Normandii, a třetí má kořeny kdovíkde. Takhle tady vlastně dneska žijeme a o tom je i tahle kapela. A z muziky to je možná taky slyšet. I díky svému složení i svou vlastní hudbou, kterou se snaží všichni tihle hradečtí „cizinci“ hrát, je tahle kapela docela pěkný „voříšek“. Tím je možná tenhle band a jeho muzika trochu jiná než ostatní a stojí za to si ji poslechnout. Pusťte se do toho:

 

Tahle kapela se jmenuje TugTugin.

Bio a historie

Fanoušci: 6

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
8 993
Poslechnuto skladeb
5 909
Profil registrován
16.8.2011