Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Trifikus world music-gothic / Liberec I-Staré Město

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Flétna, Šalmaj, Dudy

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Trifikus je hudební kapela interpretující evropskou hudbu vrcholného středověku. Kapela vznikla roku 2012 a do současné doby má za sebou mnoho zajímavých vystoupení. Pravidelně se účastní na historických akcích, jako jsou: Slavnosti pětilisté růže, Karlštejnské vinobraní, Císařský den v Kolíně, Slavnosti v Poděbradech, Valdštejnské slavnosti ve Frýdlantu. Každoročně koncertuje na hradech a zámcích, třeba na hradě Kost, Křivoklát, v Mnichově Hradišti. Kapela má za sebou i zahraniční koncertování na slavnostech ve slovenském Trenčíně.
V roce 2016 natočili své debutové album s názvem „Slavnost pro krále žebráků“.
Členové kapely hrají na repliky středověkých hudebních nástrojů, jako jsou šalmaje, dudy, flétny, bicí nástroje davul či bodhran, strunné nástroje cistra, trumšajt a středověká harfa. Hudba v tomto nástrojovém obsazení je takřka nepřeslechnutelná a patří ke každým středověkým trhům, slavnostem či průvodům. 

Oficiální web
Facebook
YOUTUBE kanál

Bio a historie

Fanoušci: 4

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
971
Poslechnuto skladeb
193
Profil registrován
28.2.2017