Tři a pět minut - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Tři a pět minut rock / Praha

„"Slintal na jabloň" ve všech dobrých pekárnách“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Intro- Slintal na jabloň (2015) 512 ×
  • Chryzantéma- Slintal na jabloň (2015) 491 ×
  • Rybka- Slintal na jabloň (2015) 341 ×
  • Toluen- Slintal na jabloň (2015) 331 ×
  • Guantánamo- Slintal na jabloň (2015) 194 ×

Novinky

Začátek roku

Na konci roku jsme na kapelním soustředění sezkoušeli většinu songů do přijatelné podoby i s bicími. Další nahrávky tedy očekávejte s živým bubeníkem.

Část kapely se začala věnovat studiu a leden se proto nese v trochu tichém duchu, ale už brzy se všichni vrátíme do zkušebny.

První letošní koncert odehrajeme 8. února a pak bychom rádi zahráli i jinde. Takže rádi pozveme pozvání do místní zaplivané putyky nebo klubu. Rádi přijedeme kamkoli :)


Pán, co do toho bouchá

S radostí vám oznamujeme, že se naše kapela rozrůstá o dalšího člena. Bubeník Martin nahradí rudou krabičku a naše muzika tak konečně dostane koule. Pokud se zadaří, tak nás v úplné sestavě uvidíte už na dalším koncertě.


Demo Dřevčice 2011

Upraveno:

V Dřevčicích jsme nahráli demo nahrávku songu s názvem Hobitek. Děkujeme Béďovi a Petrovi za pomoc se zvučením a grabováním. Je to živá nahrávka, takže pokusů bylo mnoho. Mnohem horší, ale bylo dostat nahrávku ve správné kvalitě z ďábelského nahrávacího zařízení. I přes to, že to byl takový porod to stálo za to a snad se bude líbit i vám :)