Tři a pět minut - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Tři a pět minut rock / Praha

„"Slintal na jabloň" ve všech dobrých pekárnách“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Intro- Slintal na jabloň (2015) 512 ×
  • Chryzantéma- Slintal na jabloň (2015) 491 ×
  • Rybka- Slintal na jabloň (2015) 341 ×
  • Toluen- Slintal na jabloň (2015) 331 ×
  • Guantánamo- Slintal na jabloň (2015) 194 ×

Novinky

Plzeň pátek následující

Cześć!

V Plzni s námi nezahrají Efendy. Takže to jsme opět jen my a Kočku do kotle, kteří teď mají na bandzone nové nahrávky. Následujte Houmra vlevo.

Na koncert se pochopitelně těšíme, vstup je dobrovolný, takže ať neváhá, kdo je z Plzně.

Rádi bychom taky napravili bilanci pražských koncertů, takže jestli znáte někoho, kdo zná někoho jiného, co zná dalšího s kapelou, co zná jinačí kapelu, co teď chce koncertovat po Praze a nemá s kým, tak dejte vědět, dík :)


Bumtarata bum bum bum

Na nedělní večer jsme si připravili kapelní oznámení. Bohužel ho nemohl uvést Rey Koranteg ve speciálním živém vstupu, jak jsme plánovali, takže pouze textem:

Odešel bubeník Martin, který do kapely hodně přinesl. Především pomohl posunut náš zvuk směrem, který se nám líbí a uvidíme, jak bude pokračovat bubeník nový. Děkujeme mu za spolupráci a doufáme, že ho někdy uslyšíme v jiné kapele. S novým bubeníkem už nějakou dobu zkoušíme a do Plzně už přijedeme se sezkoušeným repertoárem. Tak doufáme, že se vám budeme líbit stejně nebo víc než předtím.

Bubeníkem Tři a pět minut se stal mlaďounký zrzeček Honza. Vrauuu! Zatím se zkoušku od zkoušky zlepšuje, tak snad mu to vydrží. My jsme nadšení, vy budete taky!

S láskou

Rey

PS: V Praze zatím nemáme naplánovaný žádný koncert, takže určitě přijmeme pozvání 


Nové nahrávky

Vyměnili jsme zdejší nahrávky, tak si je poslechnětě. A i kdyby se vám nelíbily, tak doražte na koncert. Na koncertě to je totiž vždycky lepší.


Třeba 25. října v Plzni. Víc v záložce Koncerty nebo na Facebooku.