Tresky z Fresky - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Tresky z Fresky funk-rock / Brno

„25.3. - March Madness!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Housle
Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Jsme začínající brněnská formace složená z nadšených amatérů. Bez respektu boříme hranice žánrů a s každou novou skladbou zvýrazňujeme kontury vlastního charakteristického stylu. Nenuceně se při tom pohybujeme, budeme - li ve snaze přiblížit zvuk kapely tvrdošíjně trvat na zařazení, od metalových skladeb toolovského ražení až k baladám téměř folkovým.

--------------------------------------------------------------

We are the new band of enthusiastic amateurs based in Brno. Without any respect we are blurring the boundaries of musical genres. With every new composition we accentuate the features of our own distinctive style. Meanwhile we are moving forward. From TOOLish metal sound to almost folk ballads, if to specify our genre.

Bio a historie

Petra Horáková - zpěv,
Anastázie Lubašenko - zpěv,
Luboš Peml - housle,
Pavel Vargovčík - klávesy,
Artem Sumtsov - baskytara,
Radim Zedka - bicí.

Historie:
Existujeme zhruba rok, fungujeme přibližně půl roku. Bývalých členů je tolik, že kdyby měli být vypsáni, vydalo by to na knihu.