Tregy - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Tregy hip hop-rap / Praha

„!!!!!!!!!!!!!! STAHUJ ALBA !!!!!!!!!!!!!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Zdravím pánové a dámy....Kluci a slečny...Rapeři a beatmakeři...Nazývám se Tregy.
Pokud se ti líbí moje hudba tak ti moc děkuju a pokud chceš tak si mě přidej do fans nebo do spřízněných kapel...:)
Facebook Fanpage<--- 

Pokud máš zájem o spolupráci napiš mi koment nebo mi napiš na FCB.
 

Album Začátky 2010/11 z většiny není se studiovou kvalitou...!!!
Album První Inovace 2012 je se studiovou kvalitou...!!!

Mimo albumový tracky jsou se studiovou kvalitou...!!!

 
 Podpoř Mě: Fanclubs, Info...Tracks.

Tregy ------------------> Fans Fcb

Optimal Records --> Fans Fcb

Fíla Džeah Tregy ---> Profil Fcb

Tregy Youtube Channel


  Informace pro MCs --->Optimal Records<---

Optimal Records je nahrávací studio určené k nahráváni hlasu (rep, zpěv).

 Není ale problém zde nahrát akustické nástroje (kytara, klavír) běžně připojitelné do komba 6.3 jack popřípadně 3.5 jack.

  Tracky které jsou zde, jsou většinou se Studiovou kvalitou a mím Mix-masterem.

 

Zde jsou informace o Studiové výbavě... 

Na nahrávání používám Kondenzátorový mikrofon Studio Projects B3,

což je univerzální studiový kondenzátorový mikrofon s přepínatelnou směrovou charakteristikou (kardioida / kulová / osmičková). Pro snímání zvuku využívá dvojité jednopalcové 3 mikrony silné pozlacené membrány, uložené v tlakově citlivostní kapsli. Mikrofon je dále vybaven Low cut filtrem a přepínačem útlumu úrovně vstupního signálu (o -10dB). Pro zamezení nahrávání parazitických zvuků v okolí nám slouží

VICOUSTIC Flexi Screen Lite.

 

Flexi Screen má dvojí funkci. Absorbuje energii od zpěváka a zároveň brání parazitickým zvukům z okolí, vznikajících při odrazech v místnosti. Dá se použít s jakýmkoliv tipem mikrofonu, jednoduché nastavení a velice rychlá montáž. Mikrofon i filtr je uchycen na stojanu Ashton msb 150 B  (černý, 105-172cm, 82cm rameno)

Pro komunikaci s nahrávajícím využívám dynamický mikrofon Shure SM58 SE, vhodný spíše k živému vystoupení používaný především v 60-80. letech až do teď.
             

Oba tyto mikrofony jsou zapojeny do 12-ti vstupéno profesionálního mixážního pultu s označením BEHRINGER XENYX 1202FX, mixážní pult obsahuje, 4 mono vstupy 3-pásm. EQ typu "British" + low cut filter, 4 stereo vstupy bez EQ, 2 stereo výstupy, AUX, phantom, 24-bitový Multi-FX procesor a externí napájecí zdroj. 


 Signál s mixážního pultu putuje dále do zvukové karty Lexicon Alpha. První částí je externí box s vysoce kvalitními převodníky, který zastává hned několik funkcí. Do něho se připojují mikrofony, nástroje a linky, nastavují úrovně nahrávaných signálů, které jsou zobrazovány LED idikátory na předním panelu. Externí box se stará o konverzi analogového signálu do digitální podoby, se kterou je schopen pracovat počítač a digitální signál z počítače převádí zpátky na analogový, který je pak možné monitorovat sluchátky či poslat do poslechových monitorů.
Oproti jiným počítačovým převodníkům této kategorie má Alpha jednu velkou přednost. Je totiž postavena jako malý mixážní pult se čtyřmi respektivě dvěma sběrnicemi, do kterých lze míchat signál ze vstupů.

Pro většinu důležitých funkcí ohledně nabírání a poslechu signálu je ovládání přímo na boxu, včetně potenciometru výstupní hlasitosti a potenciometru pro míchání poměru vstupního a reprodukovaného signálu. Hardwarový odposlech bez nepříjemného zpoždění, které vzniká při softwarovém monitoringu, je v tomto případě samozřejmostí.

TECHNICKÝ POPIS:
• 1x mikrofonní vstup XLR
• 2x line in vstup, 1/4" TRS sym./nesym.
• 1x nástrojový vstup 1/4" mono jack
• 2x line out výstupy 1/4" TRS sym./nesym., 2x RCA (cinch)
• 1x sluchátkový výstup 1/8" stereo jack
• D/A - A/D vzorkovací rychlost: 44.1 kHz or 48 kHz

Ze zvukovky signál následuje do Sluchátkového zesilovače Behringer HA4700,   což je 4-kanálový profesionální víceúčelový sluchátkový zesilovač, 2 pásmový EQ na každém vstupu, zvýšený výkon, 1/4" TRS a XLR. Lze do něj zapojit až 12 sluchátek najednou !

 

Z tohoto zesilovače vychází čtyři sluchátka a jedny reproduktory.1) Reproduktory Genius SP-F2.1 1500, s výkonem skvělých 45 wattů.

2) Československá sluchátka Tesla ARF310 (Nahrávací)

Jedná se o náhlavní stereofonní sluchátka s impedancí 200 Ohm pro studiové i domácí účely. Spolu s ARF300 patří k nejlepším sluchátkům co koncern Tesla vyrobil.

3) Sluchátka pro odposlech SENNHEISER HD 205 II (Odposlech zvukař)

Uzavřená sluchátka HD 205 II poskytují výbornou kvalitu zvuku a vynikající odstínění okolního hluku. Díky jednostranně vyvedenému kabelu a otočnému náušníku mohou být dokonce profesionálním nástrojem pro DJ.

 

 4) Sluchátka pro monitoring Philips SBC HP250 (Odposlech, divák)

 Philips SBC HP 250 jsou uzavřená sluchátka s kabelem 6m a kmitočtovým rozsahem 15Hz - 22kHz, konektor 6,3 mm.

 

5) Sluchátka pro odposlech Sennheiser HD 201 (Odposlech, divák)

Kvalitní uzavřená sluchátka s vynikajícím frekvenčním rozsahem 21 ~ 18000 Hz, citlivost 108 dB, 6.3 mm redukce.

  

Samozřejmě ale že všechny tyto přístroje něco stály, mají svojí životnost, jsou na elektrický proud a tak musíte chápat že poskytnutá služba není zadarmo.

Momentální cena za nahrátí jednoho tracku i s masteringem který mě naučil Stewe (Raper, Beatmaker a DJ) činí 300,-

Při nahrávání alba je samozřejmostí sleva na každý track... 

Více informací (dotazy) na emailu Phill12@seznam.cz Nebo na FACEBOOKU.

Bio a historie

2008 - Výhra na Pražské recitační soutěži, kde jsem se naučil správně artikulovat, psát první básně, vystupovat před lidma a tak jsem začal psát první texty.

2009 - Jsem psal básně všeho druhu, vtipné, smutné, zamilované atd...

2010 - Jsem začínal vnímat hudbu víc než jen poslechově, trénoval jsem správné vyjadřování, lyriku, frázování. Začal jsem do éteru vypouštět první tracky, u kterých kvalita nebyla vůbec dobrá ale spousty fanoušků z celé České Republiky na to reagovalo velmi pozitivně. Připojil jsem se ke starší skupině zvané jako RS28 kde v tu chvíly byl pouze Royal Stell a začali jsme pracovat na pár spolupracích. Byl to takový ten první opravdový rok kde už se dalo nahrávat na poměrně "dobrý" mikrofon který jsme si koupily, podmínky nebyly sice skvělé ale to nás neodradilo a se Stellem jsem měly pár spoluprací, jak mezi sebou tak i se spoustou jiných interpretů. V tomto roce jsem nahrál i svojí do teď nejznámější pecku "Jen Pro Tebe" která už má několik desítek tisíc shlédnutí a která mě proslavila po celých Čechách.

2011 - Se toho spousty změnilo, Stell narazil na kvalitní studio Unbeatable Records kde od té doby nahrával drtivou většinu svích tracků, já jsem nechtěl stále platit za každý track a tak jsem půl roku šetřil každou korunu a pomalu jsem si dokupoval novou aparaturu a začal jsem si stavět vlastní studio. Se Stellem jsme ten rok měly spousty koncertů např. v KC Zahrada, club xt3 nebo club Červ kde jsem mu dělal doprovod. Tím že on nahrával kvalitní tracky a já zatím měl svojí produkci díky stavění kvalitního studia téměř zastavenou, tak jsme se hodně vzdálily a tím se RS28 Rozpadlo. Někdy Říjnu jsem studio dostavěl (Optimal Records) a vypustil jsem První Mixtape s názvem "Začátky 2010-11" na kterém byly spousty spoluprací se spoustou mladých interpretů jako např. Stewe, Ifrit, Barbora Kortusová, Karlik, Stan-ley a na kterém byly všechny tracky kromě "Chceš" nekvalitní...Stáhnout si ho můžeš zde. V Mixtapu byli dobré produkce i dokonce s jednou mojí. Ve studiu už nahrávalo spousty interpretů jako je např. Stan-Ley, Newry, Royal Stell, Karlik, Kovy, Tommy, Niko a tak dále...Na Silvestra ve zlomu 2011/12 vypouštím ven svůj druhý Mixtape s názvem "První Inovace" kde na spolupracích jsou opět např. Stewe, Stell, Ifrit, Newry a kde se mi o produkce postaral Dj skrooler, Stewe, Plajer, Adamack, Advisory atp...

2012 - Tento rok hned začíná vydáním druhého alba s názvem "První Inovace" a první lednová Show..:) Tento rok se budu snažit zvýšit hlavně kvalitu svého zvukaření a hlavně se budu snažit sehnat někoho ke spolupracím...Konert v únoru v music city clubu byl super, bylo zde asi 2-3 sta lidí a zábavy kotel....Další info časem peace :)