Agentura Travellers - Úvod | Bandzone.cz

Agentura Travellers rock-blues / Přerov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Jaroslav Wykrent - Už to prostě není ono (ukázky z nového alba)
  Nezařazeno
 • Jaroslav Wykrent - Agnes
  Nezařazeno
 • Jaroslav Wykrent - Sáro, Sáro
  Nezařazeno
 • Mothers Follow Chairs - I'd Rather Go Blind (Live @ Český Rozhla
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Nové CD - Jaroslav Wykrent - Už to prostě není ono

(Upraveno: )

Název nového CD Jaroslava Wykrenta „Už to prostě není ono“ víceméně symbolizuje autobiografické pojetí alba. Písně s neobyčejnými texty připomenou posluchači bezpočet lidských prožitků, které sem tam potkávají každého. Deska tak vyniká pestrostí stejně vzrušivou, jak umí být sám život. 

Zkušený písničkář Jaroslav Wykrent předkládá posluchačům osobní leporelo folkových balad, rockové přímočarosti a bluesových pocitů. 

Album je ozdobeno instrumentálními výkony saxofonisty Rudolfa Březiny, spoluúčastí několika významných hostů a v neposlední řadě výbornými výkony muzikantů z doprovodné skupiny IN BLUE. O produkci alba se postaral přerovský hudebník a skladatel Ivan Němeček a sám Jaroslav Wykrent.

Nejen o novém albu si na Českém rozhlasu Brno v pořadu Apetýt povídali s moderátorkou Jaroslav Wykrent a Ivan Němeček. Poslechněte zde: http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3232796


CD objednávejte na e-mailové adrese agentura.travellers@gmail.com (237,- plus dobírka) nebo na odkazu: http://www.bontonland.cz/jaroslav-wykrent-uz-to-proste-neni-ono/

Poslechněte si ukázky z alba:

Youtube Video tPCrkoCelQkYoutube Video tPCrkoCelQk

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Zobrazit všechny názory