Trapas - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Trapas folk / Hořovice

„7.dubna - semifinále Notování-MusicCity Club Praha“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Trampský širák

Zveme všechny kamarády na festival Trampský Širák, který se koná 4.-5.9.2015 v Hanesově mlýně u obce Štoky na Vysočině, a na kterém máme tu čest vystoupit. Už se moc těšíme. Přijeďte se podívat :-)

Trapas


Porta Řevnice 2015 - VYHRAAAAALI JSMEEEEE !!!!!

Upraveno:

Po naší nevalné účasti ve finále autorské Porty v Ústí nad Labem jsme se těšili do Řevnic na národní finále interpretační Porty, které se konalo o víkendu 26.-28. června 2015. Počasí přálo tak z polovičky. Odehráli jsme páteční soutěž, sobotní recitálek, já osobně jsem už v neděli ani nechtěl přijet, jelikož jsem nebyl úplně ve svě kůži.

Nakonec jsme nevěřili vlastním uším, když nám Olda Richter ze soboty na neděli skoro o půlnoci volal se slovy: "Ty vole vyhráli jste, teď to tu vyhlašovali, to je kambek jako prase !!!"

Neděle byla slunečná a krásná. Teprve když jsem uviděl naši fotku v nedělním Portýru, uvěřil jsem.

Je to moc pěkný pocit vyhrát Portu. Děkuju za kapelu všem, kteří nám věřili, kteří nás těch 20 let podporovali, kamarádům, našim rodinám, manželkám, dětem, taky porotcům, kteří byli moc milí, zvukařům, pořadatelům - Aničce Roytové, Kájovi Fenclovi, Oldovi Richterovi, a dalším pro mě neznámým lidičkám, kteří se okolo Porty pohybují ....

A hlavně Jirkovi Mádlemu. Jirko, ta Porta je pro tebe :-)

Díky za všechno.

Libor (Trapas)


Podbrdské kolo Porty v Hořovicích - vítězství !!!

Upraveno:

Tak jsme nečekaně vyhráli Podbrdské oblastní kolo Porty v Hořovicích. Chystáme se do Řevnic na národní finále a jelikož jsme vyhráli i autorskou Portu se zbrusu novou písničkou Stratosféra, tak se zřejmě pojedeme podívat i do Ústí nad Labem. Kdo bude mít čas, přijeďte, rádi vás uvidíme.

Váš Trapas