Trapas - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Trapas folk / Hořovice

„7.dubna - semifinále Notování-MusicCity Club Praha“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Nové nahrávky v playlistu

Ahoj Trapasáci,

Už jsme dlouho neaktualizovali playlist. Jak možná už někdo z vás ví, pilně chystáme naše nové album, které (doufejme) spatří světlo světa někdy v tomto roce. Proto zařazujeme do Bandzone playlistu další malou ochutnávku. Kromě již dříve prezentované Stratosféry je tedy nově nahraná i úplně nová písnička Rendez-vous pod lucernou, která poprvé veřejně zazněla 3.února 2016 v Berouně. Nahrávka, kterou můžete na Bandzone slyšet je však o dva dny mladší než její premiéra a byla pořízena při živém koncertu na rádiu Proglas v pořadu Milana Tesaře Jak se vám líbí (mistr zvuku Pavel Kunčar). Tak ať se vám líbí :-)

Váš Trapas


Postoupili jsme do semifinále Notování 2016. Semifinále je 7.dubna.

Upraveno:

Ahojda Trapasáci,

povedlo se nám postoupit do semifinále Notování 2016 !!! Naše vítězná písnička Stratosféra získala 27 diváckých hlasů, o jeden hlas více než v pořadí druhá písnička Smím prosit, která je taky naše :-). Byla to veskrze příjemná akce se zajímavými kapelami pestrých žánrů a s kvalitními hosty Jirkou Muchou a Tomášem Berkou. Oba mistři zvuku, tedy Josef Balcar a Michal Bechyně odvedli špičkovou práci -  moc děkujeme. 

Naše semifinále (v pořadí druhé ze tří) se bude konat 7. dubna tradičně v Music City Club na Praze 9. Přijďte nás podpořit :-).

A hlavně děkujeme všem za hlasy, které nám vhodili do urničky :-).

Případné info najdete také na našich zbrusu nových stránkách www.trapasmusic.cz.

Užívejte !!!

Libor


Nový trapasovský web spuštěn !

Nazdárek Trapasáci,

Michal právě nahodil naše zbrusu nové webové stránky http://www.trapasmusic.cz/. Je tam spousta informací o Trapasu pěkně pod jednou střechou. Obsah se bude postupně doplňovat a rozšiřovat. Pokud byste měli i vy nějaké zapomenuté materiály buď o nás nebo našich písničkách a byli byste ochotni nám je poskytnout k vyvěšení na našich stránkách, neváhejte a pošlete. Budeme vám za to velmi vděčni. Stejně tak pokud byste chtěli mít na našem webu něco, co tam podle vás určitě patří a není to tam, opět neváhejte a sdělte nám to na kontaktní mail, či na našem facebooku

Tak si ty stránky s námi pěkně užijte !!!

váš Trapas