Totengräber - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Totengräber industrial / Příbram

„In slumber...not for too long“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Projekt se věnuje funerální tématice.

Bio a historie

Ač již mám texty zhruba na tři alba, hudební stránka projektu se teprve rodí. V současné době se tedy, z hlediska hudby zde nahrané, jedná o dema. Původně bylo mým záměrem situovat žánr do funerálního black metalu s vlivy industrialu. Avšak kvůli času a omezené technice zatím skládám jen na PC. Doufám, že se v budoucnu podaří uplatnit můj původní záměr.

Což se vyvinulo posléze úplně jinak. Nyní je sestava dvoučlenná. Obsluhu baskytary a elektroniky obstarává Spectre, hardware je na mé maličkosti. Tudíž black metal šel stranou a Totengräber se vydal cestou jakéhosi podivného druhu martialu, industrialu, a začal teď, koncem roku 2019 koketovat s death industrialem. demonahrávek je již více. Postupně bude hudební složka zde aktualizována.

Mors Vobiscum!

Revenant