Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Tomorrow's Hell crust / Otrokovice

„Tomorrow's Hell is dead, hail to Tomorrow's Hell!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Zlá Krev

Čekání se vyplatilo, naše první deska je na světě (split LP s legendou slovenského Oi-punku kapelou ROZPOR)... Pro první zájemce máme připraven dárek ve formě CD a placky ZDARMA!!!
Více info na našem profilu:-)

addictedXyouth

xFor Animalsx 12.10. 2013 Holešov Klub Wats

Tidal Yield (SE) - Pořádná porce hluku ze Srbska. Dva kluci s pořádnými plnovousy produkují muziku, která vám rozvibruje kosti.

Morsa - parádní crust z Brna a okolí s uječeným dívčím řevem. Sem tam i nějaká ta metalovější vyhrávka.

Vas Szuszanne - jedni z posledních mohykánů klasického screamo hardcore v našich končinách. Intenzivní a emocemi nabité sety jsou vždycky zárukou skvělého zážitku.

Unna - i když na svých profilech kluci píšou, že hrajou bigbeat, bude to platit jen za předpokladu, že to bude opravdu BIG BEAT. Pro mě jedna z nejintenzivnějších hardcore kapel co jsem poslední dobou vůbec slyšel.

Dead Battery - metal hardcore z Kroměříže a jejich první koncert.

Apolita (ex - Demolice Baráku). Strašně příjemně mě překvapilo, že podobnou muziku tady v okolí někdo hraje. Rychlý, uřvaný hardcore punk, rychlé songy a texty mají taky nějaký ten přesah.

MetalGate Massacre


Bez profilu

Registrujte se do soutěže MetalGate Massacre vol. 5.

Registrace začala 16.9. na www.metalgate-massacre.cz.

Z registrovaných kapel vybere odborná porota (BigBoss, Miloš Dodo Doležal, Johan z FobiaZine, Oliva z Abyssu, Goro z Tortharry) 16 nejlepších, které se utkají v klubu Storm v Praze na Žižkově v lednu až dubnu.

Soutěží se o::

nahrávání ve Studiu, honorované vystoupení na MG CDF 2014, vstupenky na MG CDF 2014, Brutal Assault 2014, tekuté ceny, trička od Crystal Productions, poukázky do Music City, na MetalShop.cz, elektronický Muzikus a další.

www.metalgate-massacre.cz

1 2 3 4 5 6 7 8101214161820 21 22 23 24