Tommy Heroin - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Tommy Heroin rock'n'roll-punk / Ostrava

„Hledám sám sebe..“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.


Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

                                            ** WILD CATS (The First Solo Album, 2010)

Někteří z Vás pamatují, že jsem původně hrával v kapele DEGRADACE na bicí a nějaký čas jsem byl tak trochu mimo (nikdy se to už nezmění). Ale když jsem onemocněl a opustil vše, pak jsem začal hledat Sám sebe. Po mém návratu do DEGRADACE (2007), kdy jsem již byl schopný živě hrát koncerty na kytaru a zpívat doprovod…věřte nebo ne, ale poprvé jsem brnkal na kytaru až ve svých 21 letech (2006), prozatím tedy rozhodně nejsem ostřílený kytarista…jsem se opět cítil zpátky mezi živými! Jenže v hlavě mi z doby deprese zbyla spousta nápadů a myšlenek, které prostě musí ven.

Vždycky jsem chtěl tvořit muziku, proto jsem se v létě 2009 poprvé pokusil zcela sám něco natočit. Někdo z Vás slyšel můj demo singl „..COPE WITH LIFE“ celý, někdo jen 4 songy. Každopádně jsem tehdy zjistil, na co mám, na co naopak ne, co mi sedí, a čemu se radši vyvarovat. Díky tomuhle prvnímu kroku jsem se ale zcela pevně rozhodl ve své tvorbě pokračovat! Už jen z toho důvodu, že nikdy nevíte, kde skončíte a jak. Kdybych už z jakéhokoli důvodu nehrál v kapele DEGRADACE, tohle je má pojistka do budoucna. Svůj projekt bych ale před vlastní kapelou nikdy neupřednostnil, prozatím.

Mé první album „WILD CATS“ se nese ve stejném duchu jako demo, jen se již na nahrávání podílelo více lidí a myslím, že se to na desce jednoznačně podepsalo! Netvrdím, že je to komerční záležitost, je to underground. Dokonce jsem se ani nesnažil vytvářet líbivou muziku, která dnes frčí, nebo psát líbivé texty, z mnoha takových věcí je mi dnes dost špatně. Moje muzika má za cíl jediné, ukázat, že tady stále ještě jsem, že nechci hrát to, co ostatní, a že to rozhodně nedělám pro prachy (i když si to jednou vyberu, to mi věřte). Pro vše zde zmíněné jsem se rozhodl album ani nevydávat Sám, ale prostě jej sprostě a zdarma zveřejnit. Občas něco rozdám na koncertech DEGRADACE a budu rád, když mě pak na oplátku pozvete na baru. Pokud se Vám mé album „WILD CATS“ líbí, udělejte si jej sami (DIY). Je zveřejněné celé, včetně kompletního obalu. Někdo to může brát jako degradaci muziky, ale v čem jsem vyrostl…však to znáte…

___________________________________________________________________________

** V létě 2009 jsme s kapelou DEGRADACE www.degradace.cz dokončili album ATOMIC BOOGIE a já měl v hlavě pár svých hudebních nápadů, co jsem chtěl sám zkusit natočit, tak jsem to udělal! Není to NIC extra, žádná New Sensation, jen jednoduchý rock´n roll, který ale celý hraju JÁ Sám!!! (všechny zpěvy, nástroje i celé nahrávání jsem si dělal Sám) Můj první "singl" ..COPE WITH LIFE obsahoval celkem 7 skladeb, ale udělal jsem pouze 13 kopií, které jsem rozdal jen svým přátelům a lidem, jejichž názoru si cením, a na kterých mi záleží!! Byli to tito:

 

1.     :o)))
2.    RuDee & Joanie (DEGRADACE)
3.    Sidney & Vera (DEGRADACE)
4.    MisHell & Wera (DEGRADACE)
5.    Bárt (PROTI SMĚRU)
6.    Mahoni (PROTI SMĚRU)
7.    Tomas (STUDIO TDB)
8.    Pat (BITCH&CHIPS)
9.    Tom (BITCH&CHIPS)
10.  Janack (THE CROOKED BEATS)
11.  Petr Benke (AQVA SILENTIA)
12.  Blinky (ROUTE 20)
13. Acey & Meffy (THE JOKERS)

 

Reakce byly vesměs kladné, tak jsem se rozhodl něco málo zveřejnit, můžete tak slyšet celkem 4 mé skladby! Možná se jednou rozhoupu, něco dopíšu a natočím svou vlastní desku, to bych ale už asi poprosil některé další muzikanty, aby mi s tím trochu pomohli a mělo to větší úroveň ;O)

 

Bio a historie

2. "Wild Cats" (The First Solo Album, 2010)

 

1. "..Cope With Life" (Only a Bad Single, 2009)