Tomáš Kedzior - baskytara - Album: Warwick and Women | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Tomáš Kedzior - baskytara jazz-experimental / Olomouc

„Víc bas víc ví...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Obrázek

Vydavatelství: vlastním nákladem
Mix: Tomáš Kedzior, Jakub Šimáně
Mastering: Dušan Souček
Album art: Lukáš Berta

Album
Warwick and Women

CD

2019

Nápad na hudební album, na němž by se podílely jen ženy, přišel záhy po zakoupení baskytary značky Warwick. Během posledních dvou let jsem pracoval na skladbách, přemýšlel o aranžích a nejvhodnějších hlasech a nástrojích pro každou z nich. Postupně jsem oslovoval hudebnice a zpěvačky z mého okolí s prosbou o vytvoření autorského textu a jeho nazpívání, případně dotvoření hudební části basových skladeb. A teď je všechno hotovo a nahráno na tomto CD.
Základem alba Warwick and Women je baskytara. Tentokrát mi nešlo o samostatnou baskytarovou nahrávku, ale o album, kde bude baskytara podkladem pro vyznění dalších nástrojů, v tomto případě příčné flétny, kláves a především lidského hlasu.
Na albu Warwick and Women tedy zpívají Kristýna Konečná, Jana Jun Šrámková, Anna Jelínková a Eva Doležalová. Na příčnou flétnu hraje Eva Šuráňová Týfová, na klávesy Dominika Jančíková.
Album vznikalo v domácím studiu, ve všech skladbách zní pražcová baskytara Warwick Thumb BO 4.

01
Inzerát 2:30
02
Usínání v trávě 2:48
03
V záclonách 4:14
04
Signál 2:51
05
Výlet do hor 3:35
06
Houpavá 4:14
07
Violet 4:02