TimToo - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

TimToo rock-big-beat / Brno

„:-)“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

 • Za dlouhých dnů- Za dlouhých dnů (2020) 116 ×
 • Ona drží mý mojo- Za dlouhých dnů (2020) 90 ×
 • Potkal jsem ji- Za dlouhých dnů (2020) 25 ×
 • Fotky- Za dlouhých dnů (2020) 17 ×
 • Gabriela- Za dlouhých dnů (2020) 37 ×
 • Bílej pták- Za dlouhých dnů (2020) 29 ×
 • Ten oheň trvá- Za dlouhých dnů (2020) 18 ×
 • Hej ty ďáble- Za dlouhých dnů (2020) 38 ×
 • Básnička- Za dlouhých dnů (2020) 15 ×
 • Obraz- Za dlouhých dnů (2020) 14 ×
 • Za to díky- Za dlouhých dnů (2020) 15 ×
 • Kotlářská 35a- Za dlouhých dnů (2020) 16 ×

Novinky

CD 2020

Upraveno:

Po rozchodu poslední sestavy kapely TIMUR, a po několika marných pokusech rozjet napůl nový band s pomocí různých přátel - zůstal jsem sám se svými songy v prázdné zkušebně.
Hledání nových partnerů nebylo vůbec snadné, opět jako už párkrát během posledních let, jsem obvolal všechny známé, přátele, kamarády i lidi na které jsem měl jen telefon získaný přes další tři lidi – dík všem kteří jste mi odpověděli i těm co mě ignorovali. Po roce zmatků, zoufalství i nadšení se usadilo obsazení do dnešního kvarteta, hoši se usnesli, že už tohle nemá nic společného s TIMURem a kapela TIMTOO byla na světě.
Obměna názvu byla nakonec logická, neboť nová sestava nenavazuje na tu dřívější, ale jde svou vlastní více rockovou cestou.
Po prvních zkouškách bylo jasné, že uděláme repertoár z nových písních a doplníme několika songy z minula, v novém kabátě. Zde předkládáme výběr našich původních písní spolu se dvěma covery – 2. Ona drží moje mojo, 8. Hej ty ďáble - které se nám líbí.
Pevně věřím, že naše písničky se budou líbit i vám. Dejte nám o tom vědět na FB i jinam.
Áda 8.6.2020


KVARTET

Upraveno:

Posledně jsem psal, že nový člen kapely za bubnama je Jirka Pavook Štěpánek. Tak dlouho jsem ho otravoval ( cca 2 měsíce) až povolil. Vyplatilo se to, je skvělej. Rozjeli jsme zkoušení v rychlém tempu, jeho součást byl odjezd na jeden víkend na venkov, tři dny tvrdě obehrávali repertoár. Jo jasně, pár piv a pár panáků taky padlo, ale denně jsme dlouhé hodiny stáli za nástroji. Řeči se nevedly, hrálo se. Hraní je řehole !!

Podařilo se nám dát dohromady i několik nových songů. Bylo to bezva, poznali jsme se jak muzikantsky tak i lidsky. Druhá kytara chyběla.

Souběh okolností dovedl kytaristu Paola k rozhodnutí kapelu opustit, takže od soboty 23.11. jsme zase čtyři. Rozhodli jsme se, že nebudeme hledat náhradu a pojedeme dál ve čtyřech, dokud nám z nebes nepošlou někoho hodně dobrého. Opět musíme některé písně překopat, je to zátěž na Páju. S tím je spojená nepříjemnost, musíme odvolat Vánoční koncert na který jsme se těšili a naše první vystoupení plánujeme na únor 2020. 

Abychom mohli vyrazit s čistým štítem a odlišili se od minulé skvělé sestavy přidali jsme jsme k názvu příponu - od teď pouze TimToo - přečti a slyšíš ang. dva, význam to má "také" to aby se s náma počítalo. Pokud bychom změnili jen název... Náš nový zvuk jsme přitvrdili a nové skladby i kytarové riffy jsou víc hard rock. K tomu pevná rytmika, prostě to drží pohromadě. Tak nám, třeba jen v duchu, držte palce, v březnu se uvidíme.


Do třetice - do palice

Už se z toho stává folklor, zase změna bubeníka a to píšu ( sem asi po třetí) jen o těch vážných adeptech. Nechci být "kecka", ale od začátku roku se na postu bubeníka v naši kapele vystřídalo 12 - 15 chlapů. Tedy těch co s náma hráli aspoň jednu zkoušku, jinak znám už nyní všechny lidi co si za posledních pár let koupili v JM kraji paličky. Úmorné hledání, ale zdařilo se!

Od pondělí s námi bubnuje Jirka Štěpánek. Už před časem nás navštívil ve zkušebně a když si sedl jen zkusmo za bicí a dali jsme naslepo čtyři naše skladby které on nikdy neslyšel, věděl jsem, že je ten pravý a šel jsem po něm. Nakonec jsme se dohodli.